dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská kultura

Divadlo Na Fidlovačce: Oslavujeme výročí znovuotevření

Již tradičně Divadlo Na Fidlovačce slaví v den státního svátku 28. října výročí znovuotevření zrekonstruované nuselské arény.

Letošní slavnostní představení, které začíná v 15 hodin, je více než příhodné. Uvede nejnovější komedii Eva tropí hlouposti. Jednu z hlavních rolí ve stejnojmenném filmu Martina Friče ztvárnil Oldřich Nový.

Právě Oldřich Nový dlouhá léta v divadle působil nejen jako herec, ale také jako jeho ředitel. Vstupenky na slavnostní představení můžete o-line zakoupit nebo rezervovat.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru