Dnes Sobota - zatazeno 0°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 1°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Dítě jako ochranný štít

Podívat se, jak jezdí vláčky, je oblíbenou činností snad každého malého dítěte. Tím správným místem na pozorování ale rozhodně není samotný prostor kolejiště. Strážníci ve čtvrtek přijeli do ulice Stará Spojovací na oznámení ve chvíli, kdy kolem muže s holčičkou na ramenou projel vlak ve vzdálenosti asi 2 metry od nich.

Když strážníci muže upozornili na nebezpečnost jeho chování, které hraničilo s hazardem o život, nestačili se divit. I přes jejich snahu situaci vyřešit klidně muž zcela neovládl svoje chování, nešetřil vulgarismy a následně udeřil do obličeje jednoho ze strážníků. Přítomnost malého, již tak dost vystresovaného dítěte, byla důvodem, že agresivní muž neskončil s pouty na rukou. Státní policisté vyhodnotili incident 28letého muže jako přestupek, který strážníci oznámili správnímu orgánu.


Autor: TZ, red

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Další články
Nahoru