Disneyho film Ledové království s živým orchestrem ve Smetanově síni Obecního domu
7. října 2022 08:06
Připomeňte si oblíbené dobrodružství Elsy, Anny, Olafa a Kristoffa a shlédněte celý film s dialogy na obrovské obrazovce s hudbou v podání živého orchestru. Ledového království a jeho písniček včetně hitu „Let It Go“ (Najednou), oceněné cenami Oscar® a Grammy®, není nikdy dost.
Živé vystoupení Symfonického orchestru Českého rozhlasu přivede k životu oblíbenou hudbu z filmu v nádherných prostorech Smetanovy síně 27. listopadu 2022 (ve 13:00 a 17:30). Díky skvělé akustice sálu bude hudba, hraná synchronizovaně s filmem promítaným na obřím plátně i jeho dialogy a zvukovými efekty, rezonovat Prahou jako nikdy předtím!
Pro ještě větší dojem z představení bude píseň Najednou, která se stala světovým hitem a senzací bezprostředně po jejím uvedení, zpívat muzikálová a operní pěvkyně Michaela Štiková (Gemrotová).
V Ledovém království se nebojácná optimistka Anna vydá na dalekou výpravu, aby společně s drsným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem našla svou sestru Elsu, jejíž ledová moc uvrhla království Arendelle do věčné zimy. Anna s Kristoffem na své cestě čelí nehostinným podmínkám, potkají záhadné trolly či zábavného sněhuláka Olafa a bojují s přírodními živly, aby zachránili království.
Vstupenky na koncert ve Smetanově síni Obecního domu jsou v prodeji na www.ticketstream.cz. Dirigentem koncertů bude Ernst van Tiel.