Další veřejná diskuze v Green Apéro v úterý 15. října. Hostem bude Michal Horáček, textař, básník, publicista, spisovatel, producent, antropolog a předseda Správní rady Plant-for-the-Planet, globálního hnutí, jehož snahou je mobilizovat veřejnost a firmy k obnově lesních ekosystémů jakožto nezbytných součástí řešení klimatické krize a ztráty biologické rozmanitosti.
Michal Horáček v 17 hodin povypráví o svém životě i o nedávných cestách do Ghany a na Ukrajinu. Podvečerem nás provede moderátor Michael Rozsypal.
Green Table ve Florentinu, Praha 1. Registrace na e-mailu: office@greentable.cz nebo zde.
