Dnes Sobota - zatazeno 1°C
Zítra Neděle - snih 0°C
Sobota 10. 12. 2022
Svátek má Julie
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Zpravodajství

Diskuze: Dostupné rodinné bydlení v Praze 8

Praha 8 eviduje více než 100 000 stálých obyvatel a nadále se rozvíjí. Jak vytvořit dobré podmínky pro život celých rodin? Jak jim nabídnout finančně dostupné a kvalitní bydlení a vybavenost? Kam se má ubírat bytová výstavba? Jaké možnosti má samospráva a jaké nástroje má využít?

Panelová diskuze k tématu „Dostupné rodinné bydlení v Praze 8“ proběhne ve čtvrtek 6. května od 16 do 18 hodin z pražského CAMPu na odkazu https://vimeo.com/542646278

V diskusi, kterou pořádá Praha 8 ve spolupráci s magistrátem, se otázkám budou věnovat Hana Kordová Marvanová a Tomáš Hřebík, kteří budou hovořit se zástupci MČ, MHMP, bytových družstev, bankovního sektoru a dalšími odborníky. 


Autor: TZ, red

Pietní shromáždění v Praze 15 k uctění památky Antonína Švehly

8. prosince 2022 ve 12:46

U příležitosti výročí úmrtí státníka Antonína Švehly se koná pietní shromáždění k uctění jeho památky v sobotu 10. prosince od 14 hodin u hrobky Antonína Švehly.

Anketa: Kudy se bude ubírat Praha 5?

8. prosince 2022 v 06:46

Strukturální plán Prahy 5 řeší kde měnit územní plán, jak se má městská část a její čtvrti rozvíjet i kam umístit nové školy, školky a další veřejnou vybavenost. Aby tento dokument opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci....

Další články
Nahoru