Dnes Pondělí - zatazeno 27°C
Zítra Úterý - oblacno 20°C
Pondělí 16. 5. 2022
Svátek má Přemysl
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Byznys

Discovery nabídne komplexní pokrytí inaugurační UCI Track Champions League

V rámci vysílání úvodní sezóny UCI Track Champions League na platformách Discovery po celé Evropě se představí nejvýznamnější jména tohoto sportu. Eurosport, Eurosport app a GCN+ budou vysílat živé přenosy z každého z pěti kol nového seriálu, v němž se představí 72 nejlepších dráhových cyklistů světa.

Celoevropské vysílání z UCI Track Champions League je jako „kdo je kdo“ ve světě dráhové cyklistiky, protože na start se postaví řada olympijských medailistů a mistrů světa. Součástí přenosů bude i bezkonkurenční tým expertů Discovery – vysoce respektovaná Orla Chennaouiová bude každé kolo uvádět spolu s šestinásobným olympijským vítězem Sirem Chrisem Hoyem a dvojnásobnou olympijskou vítězkou Kristinou Vogelovou, kteří budou miliónům cyklistických fanoušků během tříhodinových živých přenosů nabízet své odborné analýzy. 

Laura Kennyová a Jason Kenny – nejúspěšnější olympijský pár v historii dráhové cyklistiky, který má na svém kontě neuvěřitelných 12 zlatých medailí – budou v každém z pěti kol série na velodromech a nabídnou své postřehy k dramatickému průběhu večera.

V UCI Track Champions League se na dráze v pěti kolech ve čtyřech zemích utkají ti nejlepší v dosud nevídané podobě. Mužská i ženská liga budou rozděleny na dvě části, čímž vzniknou šampionáty ve sprintu a vytrvalosti. Představí se v nich nejrychlejší jezdci na světě, mj. Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Maximilian Levy, Katie Archibaldová a Lea Friedrichová.

Discovery nebude seriál pokrývat pouze živými přenosy z velodromů, ale také v týdenním pořadu Eurosportu The Cycling Show, v němž představí nadcházející závody a ohlédnutí za tím nejlepším z dráhových akcí. Eurosport.com nabídne nejnovější zprávy a pohledy na tento nový vzrušující koncept. Další analýzy zajistí Discovery prostřednictvím specializované cyklistické platformy Global Cycling Network. Discovery tak nabídne fanouškům komplexní 360stupňový pohled na UCI Track Champions League, neunikne jim žádný z klíčových příběhů každého kola seriálu.

Scott Young, SVP Content and Production, Discovery Sports: „Neexistuje příliš mnoho příležitostí, jak pomoci utvářet vnímání nové sportovní soutěže světové úrovně. Jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme tento skvělý nový koncept přiblížit milionům fanoušků po celé Evropě prostřednictvím mnoha našich platforem. Máme skvělou příležitost spolupracovat s UCI na vytvoření něčeho svěžího, nového, dynamického, něčeho, co bude předzvěstí nové éry dráhové cyklistiky. Během následujících šesti týdnů se budeme snažit inovovat a vyprávět nejzajímavější příběhy, využívat zdravého soupeření na dráze a vytvářet obsah, který fanoušky skutečně zaujme – ať už prostřednictvím našeho mimořádného týmu expertů, digitálního obsahu nebo samotných živých přenosů. Především chceme, aby to byla zábava – možností je nekonečně mnoho.“

Společnosti Discovery a UCI v březnu 2020 poprvé oznámily, že zahájí spolupráci na spuštění UCI Track Champions League s cílem vytvořit krátký, dynamický a atraktivní formát. Rozdělení finančních odměn bude shodné pro cyklisty i cyklistky v rámci závazku k rovnosti ve sportu a v souladu s politikou UCI ve všech jejích soutěžích. 

UCI Track Champions League startuje na Eurosportu 6. listopadu. Tříhodinový živý přenos z prvních závodů na Mallorce na Velodrom Illes Balears začíná na E1 v 18:45. UCI Track Champions League budou na Eurosportu v ČR komentovat Štěpán Straka, Martin Hačecký a Josef Kratina. 

Program UCI Track Champions League:

6. listopadu

Mallorca / Velòdrom Illes Balears

27. listopadu

Panevėžys / Cido Arena

3. prosince

Londýn / Lee Valley VeloPark

4. prosince

Londýn / Lee Valley VeloPark

11. prosince

Tel Aviv / Sylvan Adams National Velodrome


Autor: TZ, red

Tesco spustilo kampaň pro Online nákupy

14. května 2022 ve 13:04

Tesco spustilo novou kampaň „Nenechte se opít…“. Vzhledem k situaci na trhu s potravinami je smyslem kampaně Tesca zaměřit se na ceny u online nákupů formou srovnání cen s konkurenčním Rohlíkem. Výsledkem srovnávacích nákupů je úspora, kterou Tesco zákazníkům přináší u 37 produktů(1) ze...

Pražská strojírna uzavírá rok se ziskem

5. května 2022 v 08:09

Dceřiná společnost Dopravního podniku hlavního města Prahy Pražská strojírna zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2021. Komplikovaný rok sužovaný covidovými restrikcemi a nárůsty cen uzavřela s hospodářským výsledkem 43,6 mil. korun před zdaněním. 

Projekt Prahy 1 Corrency odstartoval, občané i podnikatelé se mohou nadále registrovat

4. května 2022 v 11:10

Radnice první městské části zahájila vlastní realizaci projektu Corrency, jehož cílem je podpořit jednotlivé živnostenské provozovny na území Prahy 1 a zároveň posílit koupěschopnost zdejších občanů. Dobrou zprávou je také to, že občané i živnostníci a podnikatelé, kteří to dosud nestihli, se...

V prvním kvartálu začalo podnikat 20 111 živnostníků. Téměř stejný počet ale podnikání ukončil

3. května 2022 v 10:39

Za první tři měsíce letošního roku prostřednictvím živnostenského oprávnění začalo podnikat 20 111 osob, což je o desetinu víc než ve stejném období roku 2021. Celkový počet podnikatelů – fyzických osob v ČR se ale zvýšil jen o 427 na 2 179 683. Aktuální přehled zveřejnila poradenská společnost...

DLA Piper asistovala skupině Karlín Group při společné investici do rezidenčních projektů s PPF Real Estate

2. května 2022 v 10:00

DLA Piper poskytovala právní poradenství skupině Karlín Group, přednímu českému developerovi rezidenčních a administrativních budov, při prodeji 50% podílu ve dvou rezidenčních projektech developerské společnosti PPF Real Estate.

Začal Huawei Global Analyst Summit

27. dubna 2022 ve 12:35

Odstartoval 19. ročník Huawei Global Analyst Summit v čínském Šen-čenu, kde zástupci technologického giganta Huawei seznámili návštěvníky s nejnovějšími průmyslovými trendy i svou představou zelenější budoucnosti. 

Falešné SMS zprávy se snaží vylákat platby za údajné nedoplatky, varuje innogy

27. dubna 2022 v 07:04

innogy varuje před podvodnými SMS, které se snaží vylákat platby za údajné nedoplatky energií. V posledních dvou dnech zajistila innogy několik pokusů o podvodné jednání formou rozesílání SMS a následné vymáhání falešných nedoplatků za dodávky energií. Jedná se zatím jen o několik případů, ale...

V prvním čtvrtletí vzniklo v Česku 7611 společností, o 416 méně než minulý rok

19. dubna 2022 ve 12:26

V březnu vzniklo v České republice 2 588 obchodních společností, o 66 méně než v únoru. Zároveň zaniklo 1 109 společností, tedy stejně jako o měsíc dříve. Během celého prvního čtvrtletí letošního roku potom vzniklo 7 611 obchodních společností, o 416 méně než o rok dříve. Současně zaniklo...

Po půl roce končí záchranný režim pro bývalé zákazníky Bohemia Energy

14. dubna 2022 v 08:27

V neděli 17. dubna uplyne pro bývalé zákazníky dodavatelů energií ze skupiny Bohemia Energy šestiměsíční ochranná lhůta, ve které si měli zvolit nového dodavatele plynu a uzavřít nové standardní smlouvy na dodávky plynu.

Další články
Nahoru