dnes
Pátek - obcasny-dest
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražská politika

Diplomy a ocenění pro pedagogy Prahy 3

Zástupce starostky MČ Praha 3 Jan Materna ocení pedagogy Prahy 3 na devátém ročníku Diploma Comenianum při příležitosti ukončení školního roku 2014/2015. Slavnostní akt se koná v koncertní a výstavní síni Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 3, ve čtvrtek 25. června v 17 hodin.

Ocenění převezmou ti pedagogičtí pracovníci, kteří se během končícího školního roku podíleli na činnostech, které přinesly jejich škole úspěchy a byly vykonávány nad rámec pracovních povinností, kteří svým přičiněním přispěli k úspěchu žáků na soutěžích i jiných mimoškolních aktivitách, nebo se zasloužili o šíření věhlasu školy na mezinárodním poli, či se zapojili do nejrůznějších projektů pro zkvalitnění práce ve školách.

Předání diplomů je spojeno s finanční odměnou a stalo se již tradičním způsobem ocenění výjimečné pedagogické práce. Na akci vystoupí smyčcový kvartet z Gymnázia a Hudební školy hlavního města Prahy, školy, která sídlí na Komenského náměstí v Praze 3.

Slavnostním podvečerem oceněné a všechny přítomné hosty provede Roman Víšek.

Ocenění pedagogové pro školní rok  2014/2015:

Pavel Bily – ZŠ Cimburkova, Mgr. Jitka Horová a Bc. Běla Vacková – ZŠ a MŠ Chelčického; Mgr. Danuše Vicherková -ZŠ Jeseniova; Mgr. Františka Fialková a Eva Pávková – ZŠ a MŠ Chmelnice; Mgr. Iva Hauftová – ZŠ Lupáčova; Eva Těšínská – ZŠ Pražačka; Mgr. Martina Korešová – ZŠ a MŠ náměstí Jiřího z Lobkovic;  Mgr. Šárka Ješinová – ZŠ náměstí Jiřího z Poděbrad; Mgr. Hana Kramešová a Mgr. Petra Umeh – ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta; Mgr. Jana Kaňková – ZŠ a MŠ Jarov; Ivana Netušilová – MŠ Buková; Michaela Jíňová – Waldorfská MŠ; Alena Kopalová -MŠ Milíčův dům; Mgr. Marie Raušerová – MŠ Na Vrcholu; Mgr. Petra Vaňková – ZŠ Lupáčova.


Další články
Nahoru