Dnes Čtvrtek - jasno 0°C
Zítra Pátek - oblacno 2°C
Čtvrtek 3. 12. 2020
Svátek má Svatoslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Dezinfekce pro bytová družstva Prahy 13

Ve čtvrtek 23. dubna od 14 hodin začne v přízemí radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí další, v pořadí už třetí etapa distribuce dezinfekce a roušek pro zástupce bytových družstev a SVJ.

K vyzvednutí je připraveno 600 litrů dezinfekčního prostředku a 6000 kusů ochranných roušek. Ochranné prostředky budou vydány těm zástupcům bytových družstev a SVJ, kteří se o ně řádně přihlásili a dosud žádné neobdrželi.

Zástupci bytových družstev a SVJ, kteří doposud nebyli městskou částí osloveni, sami se nepřihlásili nebo na nabídku městské části zatím nereagovali, se mohou obrátit na paní Jaroslavu Prosteckou e-mailem na ProsteckaJ@praha13.cz. Jakmile bude připravena k distribuci další dezinfekce, budou i oni obratem vyzváni k převzetí.


V úterý přibylo v Praze 404 případů covidu

Včera ve 13:20

V průběhu úterý přibylo v hlavním městě 404 potvrzených případů nemoci covid-19, což je zhruba o 50 méně než předchozí úterý. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Index rizika protiepidemického systému PES je ve městě k dnešku se 42 body nadále nejnižší...

Praha 9: Detekce teploty příchozích do institucí

22. listopadu 2020 v 19:33

Praha 9 instalovala detekční rámy a kamery měřící teplotu příchozích v základních a mateřských školách – termokamery v ZŠ Novoborská, ZŠ Litvínovská 600 a MŠ Veltruská, rám v ZŠ Litvínovská 500. Stejná zařízení připravuje devátá městská část v MŠ U Vysočanského pivovaru a ústavu Sociální služby...

Senioři v nemocnici sv. Alžběty dostali dárky

21. listopadu 2020 v 09:50

Ve středu navštívila místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija nemocnici svaté Alžběty a předala personálu dárky pro dlouhodobě hospitalizované seniory.

Další články
Nahoru