Dnes Sobota - zatazeno 14°C
Zítra Neděle - skorojasno 23°C
Sobota 8. 5. 2021
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Dezinfekce pro bytová družstva Prahy 13

Ve čtvrtek 23. dubna od 14 hodin začne v přízemí radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí další, v pořadí už třetí etapa distribuce dezinfekce a roušek pro zástupce bytových družstev a SVJ.

K vyzvednutí je připraveno 600 litrů dezinfekčního prostředku a 6000 kusů ochranných roušek. Ochranné prostředky budou vydány těm zástupcům bytových družstev a SVJ, kteří se o ně řádně přihlásili a dosud žádné neobdrželi.

Zástupci bytových družstev a SVJ, kteří doposud nebyli městskou částí osloveni, sami se nepřihlásili nebo na nabídku městské části zatím nereagovali, se mohou obrátit na paní Jaroslavu Prosteckou e-mailem na ProsteckaJ@praha13.cz. Jakmile bude připravena k distribuci další dezinfekce, budou i oni obratem vyzváni k převzetí.


Rekordních 11 320 lidí bylo v Praze očkováno během čtvrtka

Včera ve 14:22

V Praze přibylo ve čtvrtek 174 potvrzených případů nákazy koronavirem, což je nejnižší čtvrteční nárůst od konce loňských letních prázdnin. Očkování v hlavním městě nadále zrychluje, čtvrtek posunul rekord v denním počtu podaných dávek na 11 320. Vyplývá to z dat na webu ministerstva...

Dodávky Pfizer do očkovacího centra na Hůrce

6. května 2021 v 10:10

Očkovací centrum v Poliklinice Hůrka na Slunečním náměstí se podařilo zařadit na seznam očkovacích míst vakcínou Pfizer a obyvatelé Prahy 13 tak budou mít komfortní přístup k očkování. 

V sobotu přibylo v Praze méně nakažených než před týdnem

2. května 2021 ve 14:42

Laboratoře Praze odhalily v sobotu dalších 126 případů nemoci covid-19, to je o 47 méně pozitivních testů než před týdnem, uvedla ČTK.

Petice rodičů za PCR testy a bezpečné, rychlé a plošné otevření škol a školek

29. dubna 2021 ve 23:52

Blesková petice rodičů, kteří chtějí přesnější PCR testy a rychlejší otevření školek a škol bez rotace, se začala šířit 16. dubna – po prvním týdnu testování dětí na prvním stupni základnách škol a ve školkách málo průkaznými antigenními testy.

Další články
Nahoru