dnes
Pátek - oblacno
31°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
19°C
pozítří
Neděle - polojasno
22°C
Koronavirus

Dezinfekce poliklinik v Praze 13

V nejbližších dnech proběhne v Praze 13 dezinfekci poliklinik, o které rozhodla bezpečnostní rada městské části.

Dezinfekcí projdou Poliklinika Stodůlky v ulici Hostinského, Poliklinika Janského na Velké Ohradě a Poliklinika Lípa Centrum v Nových Butovicích.

„S ohledem na vývoj situace si vás dovolujeme požádat, abyste, je-li to alespoň trochu možné, odložili návštěvu zdravotnických zařízení na příznivější dobu,“ informuje městská část na svém webu.Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Další články
Nahoru