dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
8°C
pozítří
Pátek - snih-dest
3°C
Devatero workshopů: První kroky ke změně, léčení pohybem a bezpečné vaření
Foto: dum-jogy.cz

Devatero workshopů: První kroky ke změně, léčení pohybem a bezpečné vaření

Dům Jógy na Vinohradech připravil pro všechny, které zajímá změna životního stylu a s tím spojené změny stavu těla a mysli víkendové workshopy. Tento víkend přivítá ty, které zajímá tanec jako forma zdravého pohybu, a také rodiče, kteří se chtějí dozvědět o správné výživě svých dětí. V ceně každého z workshopů je hot joga v sobotu v 16 hodin zdarma.

V sobotu 15. listopadu proběhne workshop s Mirem Šarközi, na kterém zjistíte, že každý z nás, bez ohledu na svůj věk, stav těla a mysli, má v sobě vnitřního tanečníka. „Probudíme ho a naučíme se, jak více vnímat své tělo, srdce a mysl,“ říká lektor.

Léčení pohybem je meditační praxe založená na tradicích extatického tance. Dozvíte se, jak tanec může zpřístupnit naši moudrost, vitalitu a tvořivost, ke kterým nelze dospět pouhým intelektem.

Cílem je probudit v sobě plný potenciál lidské bytosti, čistit se a občerstvovat radostí z pohybu, osvobodit svou mysl, aby lépe vnímala vaše emoční a fyzické prožívání.

Workshop začne v 9 hodin a i s přestávku na oběd trvá do 17:30 hodin. Cena 800 korun. Rezervace: sms 731 457 924731 457 924, nebo e-mail: info@dum-jogy.cz.

Co jíst a co nejíst, z čeho vařit a péci

V neděli 16. listopadu, také od 9 hodin, je připraven seminář s Jarkou Kučmášovou, kde si ukážete různé varianty, jak vařit zdravě pro děti, jak a co vařit pro miminka, ale i starší děti.

jarka-kucmasova-2-v-nahled „Co si uvaříme, to si sníme!“ říká lektorka a dodává „kurz je určený rodičům i prarodičům, kteří chtějí dát do života dítěti správný základ, aby pak po celý život nedrželo různé diety, nemělo nemoci ze špatné stravy. Dokud má dítě jedinou potravu od vás, je možné naučit jeho buňky správné závislosti.“

Dozvíte se co jíst a co nejíst, co a z čeho vařit a péci, k čemu jsou různé potraviny z Prodejen Zdraví, jak je použít, co z nich uvařit a mnoho jiného. Zjistíte, že lze přistupovat k jídlu pro dítě jinak a co je správné a zdravé.

V ceně každého z workshopů je hodina hot jogy v sobotu v 16 hodin zdarma. O jejím vlivu na organismus si přečtěte ZDE:

Kučmášová boduje u Pražanů: Poťte se a čistěte svůj organismus v místnosti se čtyřicítkou

Neděle, 16. listopadu od 9 do16 hodin, cena 800 korun.
Rezervace: sms 731 457 924731 457 924, nebo e-mail: info@dum-jogy.cz

Dům Jógy najdete na Vinohradech, Jana Masaryka 6, Praha 2, nedaleko stanice metra A – Náměstí Míru nebo stanice metra C – I. P. Pavlova. Z Náměstí Míru se vydáte ulicí Belgickou a na jejím konci se ocitnete v ulici Jana Masaryka – 50 metrů doprava je Dům Jógy. Z I. P. Pavlova je nejjednodušší vydat se ulicí Londýnská doprava a na jejím konci se ocitnete přímo naproti Domu Jógy.

Více ZDE


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

Včera ve 14:01

Různým stupněm onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let, většina lidí ale vůbec neví, že touto nemocí trpí. Podle Tomanové se dá rozvoji předcházet

29. prosince 2017 v 18:46

Primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová formou otázek a odpovědí bolest nohou u dětí, bezpečné lyžování u lidí nad 65 let a jak předcházet osteoporóze, která hrozí každému druhému člověku staršímu padesáti let.

Absurdní požadavek: Vraťte mi peníze, potkala jsem totiž arabské hosty, což mne šokovalo

25. prosince 2017 v 09:08

Na odlehčení mezi svátky si přečtěte kuriozity a vtipné příhody klientů ERV Evropské pojišťovny. Některé případy jen potvrzují, že jsme někdy národem skutečně vynalézavým.

Novoroční předsevzetí tentokrát vydrží

21. prosince 2017 v 10:42

Příchod nového roku je pro většinu z nás spjat s bilancováním roku předešlého. Co se nám podařilo, v čem jsme úspěšní či naopak, co nám v životě chybí a co nám na sobě samých vadí. Zkrátka co bychom mohli změnit v roce nadcházejícím. Není tedy divu, že právě milník mezi dvěma roky je příhodný...

Jeho doporučení mohou znít až strašidelně, ale je dobré o nich vědět. Nyní jsou totiž jedním z nejohroženějších orgánů, neodborné provedení může vést ke katastrofě, ne k úspěšnému vstupu do nového roku

20. prosince 2017 v 08:17

Oslavy vánočních svátků a příchodu nového roku jsou plné radosti a veselí, mnohdy ale bohužel i úrazů. Oči jsou v tomto období jedním z nejohroženějších orgánů. I když podle statistik vedou zranění rukou a prstů, poranění očí má častěji fatální následky. Největší hrozbou jsou amatérské ohňostroje....

innogy: Odhalte včas hrozbu požáru nebo otravy oxidem uhelnatým

19. prosince 2017 ve 14:58

Jedovatý plyn CO je jako tichý zabiják. Není vidět, ani cítit. Bez detektoru oxidu uhelnatého nemají lidé ani zvířata šanci zaznamenat jeho přítomnost. Většina případů proto končí otravou, a dokonce i smrtí.

Další články
Nahoru