dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Dětský víkend na Šestce

Do Obchodního centra Šestka se na přelomu května a června sjedou policisté, hasiči i zdravotníci. Ale nikdo se nemusí bát, neplánuje se žádný požár, úraz či přepadení.  Jen zde o víkendu 31. 5. a 1. 6. v rámci Dětského víkendu svou práci předvede integrovaný záchranný systém hlavního města Prahy.  Aby nebylo vše tak seriózní a vážné, přidá v sobotu svou trošku do mlýna oblíbený bavič dětí všeho věku Michal Nesvadba.

V neděli se pak Šestka promění ve středověký hrad. Sjedou se tam princezny i rytíři ze širokého okolí, uskuteční se rytířské turnaje i šermířské souboje.  

Během celého víkendu budou připraveny skákací hrady, malování na obličej, soutěže, fotokoutek či Šestíkovo kouzelné hračkářství, ve kterém si budou moci zdarma vybrat hračku všechny šikovné děti.

Pro malé návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení v podobě cukrové vaty a pestrých koktejlů. Vše samozřejmě zdarma.

Po úspěšných výstavách skútrů a stavebnice Merkur chystá OC Šestka další zábavný víkend pro celou rodinu. Leckdo slaví dětský den, na Šestce se bude slavit rovnou celý dětský víkend. Jak v sobotu, tak v neděli, bude od 12 do 17 hodin probíhat nabitý program plný zábavy, her, tance a soutěží o hračky. Michal Nesvadba vystoupí v sobotu ve Family centru od 13 hodin. Hasiči, policie i záchranáři se budou vyskytovat u soutěžních stanovišť po celou dobu programu, tedy od 12 do 17 hodin v sobotu i v neděli.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru