dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Dětský festival Piccoli: Hudba, veselé křepčení i nápadité tvoření

Harlekýn a Kolombína, muzikanti z Bandy mořských vlků či křepčící piráti z Ostrova pokladů – ti všichni zvou již příští neděli 22. května na jednodenní dětský festival Piccoli. Nápaditý program plný hudby, zpěvu, tance i divadla a výtvarných dílen připravily v Clam-Gallasově paláci Letní slavnosti staré hudby. 

Taneční dílna s názvem Ostrov pokladů vtáhne děti do velkolepého tanečního reje, inspirovaného příběhy pirátů a námořníků. Šestý smysl ukáže, co to znamená mít hlas jako zvon. Harlekýn a Kolombína umožní všem, ve kterých dříme dramatický talent, nahlédnout pod pokličku (nejen) benátského divadelního umění a improvizace. A ti nejmenší z nejmenších rozehrají v dílničce s názvem Pasta fidli! veselou symfonii s vařečkami.

Tím to ale zdaleka nekončí. Hudební i divadelní aktivity doplní výtvarné dílny, které dětem poodhalí tajemství kaligrafie či řezbářského řemesla. Malí hudebníci si budou moci domů odnést i klobouk vlastnoručně vyrobený v „benátském kloboučnictví“.

Chybět nebude ani oblíbený Bazaar Baroque.

Podrobné informace na www.letnislavnosti.cz/letni-slavnosti/program/program-2016/piccoli/.

Vstupenky na jednotlivé dílny v ceně 100 korun je možné rezervovat prostřednictvím webových stránek.Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru