dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Dětský den v areálu Pražačka

V neděli 29. května se v deset hodin otevřou brány areálu Pražačka, kde si mohou děti u příležitosti Mezinárodního dne dětí užít zábavy a nejrůznějších vědomostních či pohybových činností.

Pro děti bude od 10 do 16 hodin připraveno množství sportovních a soutěží nebo vědomostních kvízů. V testu obratnosti budou zdolávat horolezeckou stěnu, čeká je obtížný běh v „sedmimílových botách“ nebo hod na cíl.

K vyzkoušení bude rovněž opičí dráha či házení obřími nafukovacími šipkami do terče. Za splnění úkolů pak obdrží odměnu; např. malování na obličej, cukrovou vatu, dárek s překvapením nebo vstup do fotostánku.

V programu nebudou chybět ukázky práce městské policie s výcvikem psů, myslivecký spolek předvede, jak se má zacházet s dravci. Je připraveno i divadelní vystoupení s názvem „Pohádka plná písniček a říkadel“, výuka tanečků nebo kreativní dílny pro děti jako malování, modelování, práce s papírem.

Vstup zdarma.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru