dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Letní Praha

Děti ze Žižkova se vydaly na letní tábor s Teen Challenge

Centrum dětí a mládeže Teen Challenge International ČR působí na Žižkově od roku 2001 a od té doby poskytlo služby stovkám dětí a jejich rodinám. Mezi tradiční oblíbenou akci patří letní tábor. Tento rok se konal již po dvanácté a zúčastnilo se ho 22 dětí a mladých dospělých ve věku od 6 do 20 let, kteří pravidelně docházejí do centra na Havlíčkové náměstí.

Tak jako na každém jiném táboře, i zde děti zažívaly mnohá dobrodružství. Učily se překonávat strach z vody, z cesty nočním lesem, dokončit službu mytí nekonečného množství nádobí a především dokázaly pracovat na dobrých vztazích mezi sebou a učit se respektovat rozhodnutí dospělých.

deti-tabor-nahled „Je potřeba pochválit všechny děti a teenagery za to, že se po celou dobu tábora rozhodli překonávat nejrůznější překážky. A také děkuji za skvělou pomoc našim dvěma dospělým klientům Valérii a Petrovi, kteří na táboře přijali zodpovědnost asistentů ve skupinkách mladších školních dětí a pomáhali také s přípravou společných aktivit,“ doplňuje zástupkyně vedoucího Teen Challenge Anna Doubková.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru