dnes
Sobota - zatazeno
23°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
29°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
22°C
Děti z příměstského tábora navštívily starostku
Starostka Jana Černochová dostala od dětí koláž, kterou vyrobily. Foto: Praha 2

Děti z příměstského tábora navštívily starostku

Starostku druhé městské části včera navštívilo sedmnáct dětí z příměstského tábora Domu dětí a mládeže Prahy 2. Tábor se nazývá "Procházky Prahou“ a z velké části se věnuje právě Praze 2. 

Děti se setkaly se starostkou v zasedací místnosti rady městské části, kde si půl hodiny příjemně a bezprostředně povídaly. Starostka na sebe prozradila, že měla jezevčíka, ráda zpívá písničky u táboráku a jako malá hrála na klavír. Na děti zapůsobilo, že ve vedení městské části působí Jana Černochová již pro ně nepředstavitelných jednadvacet let.

Děti si prohlédly jednací sál zastupitelstva a podívaly se na Prahu z přilehlé terasy. Pak navštívily oddělení osobních dokladů a podívaly se, jak se vyrábí občanský průkaz.

babybox

Závěrem děti prozkoumaly radniční babybox.

Městská část pro děti nachystala drobné dárky a na oplátku starostka dostala od dětí koláž, kterou vlastnoručně vyrobily, čokoládu a květinu.


Jak vidí děti Budulínka? Výstavu jejich prací najdete v atriu radnice

7. srpna 2019 v 17:51

V rámci ekologické výchovy se pro děti z mateřinek Prahy 13 každoročně koná ve Spolkovém domě divadelní představení. Letos to byla pohádka O Budulínkovi. Při této příležitosti vyhlásila místostarostka třinácté městské části Marcela Plesníková (ANO) pro malé malíře a kreslíře výtvarnou...

Praha 9: Pohádkový dvoreček pro nejmenší v srpnu

2. srpna 2019 v 11:38

Další ročník cyklu Pohádek na dvorečku pořádá městská část Praha 9 na malé letní scéně v Obecním domě, Jandově ulici 4, ve Vysočanech. Letní cyklus pohádek pro nejmenší děti od tří let se koná vždy ve středu od 16 hodin. Na všechny pohádky je vstup volný.

Tenisové léto v Praze 6 hledá nové talenty

31. července 2019 v 08:48

Ve dnech 19.- 23. srpna se na tenisových kurtech v areálu TJ Sokol Liboc koná Tenisové léto – hledáme nové talenty. Kurs bude probíhat denně od 9 do 15 hodin.

Za draky do Ďáblického háje s Prahou 8

24. července 2019 v 11:05

Praha 8, Karlínské Spektrum DDM a DDM Praha 8 – Spirála zvou na již dvanáctý ročník akce Za draky do Ďáblického háje.

Praha 13: Klub Kulička v Domu sociálních služeb Lukáš

23. července 2019 v 07:26

Herna pro maminky s dětmi, pod patronátem městské části Praha 13, je otevřena každé úterý a středu od 9 do 12 hodin zdarma.

Střecha plná zábavy nabízí i program pro děti

19. července 2019 ve 12:03

Galerie Harfa přichystala pro návštěvníky Střechu plnou zábavy, která zahrnuje bohatý program během celého léta. Akce budou probíhat každé úterý, čtvrtek a sobotu. Chybět nebude prosecco na kolech v podání mobilního baru Proseccolo. Program je připraven i pro děti, které se mohou pobavit...

Dny mladých hasičů: Více než sto dětí se v rámci akce seznámí s prací požárníků

16. července 2019 v 07:48

Magistrát se i v letošním roce rozhodl podpořit projekt organizovaný Sborem dobrovolných hasičů Prahy 1 – Dny mladých hasičů. V rámci dvou týdenních turnusů se může přibližně sto dětí z celé republiky seznámit s prací hasičů a dojde i na záchranářské techniky či výcvik na vodě. Nad akcí převzal...

Další články
Nahoru