dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Dětská PrahaPražský život

Děti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku

Lekce unikátního cvičení pro děti zdarma nabízejí v pátek 4. září v Baby Clubu Juklík, kde najdete – kromě bazénu s příjemně teplou vodou a spoustou atrakcí – tělocvičnu Monkey´s Gym navrženou speciálně pro děti.

V rámci Dnů otevřených dveří si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy na cvičení pod dohledem zkušených instruktorů, či se spolu můžete vydat na hodinu volného plavání.

Děti mohou také celé odpoledne dovádět na sportovištích na prostorné zahradě, zatímco rodiče si odpočinou při dobré kávě. Každého malého sportovce čeká odměna.

Od 14 do 18 hodin si můžete vyzkoušet 30minutovou lekci unikátní metody Monkey´s Gym pod vedením lektorů, a to zcela zdarma. Rezervace na info@monkeysgym.cz nebo na www.monkeysgym.cz.

Od 14 do 18 hodin si můžete zajít na hodinu volného plavání a k dispozici vám bude celý bazén i všechny pomůcky Baby Clubu Juklík. Cena za osobu, která půjde do vody, je 150 Kč (pokud od září chodíte na pravidelné kurzy plavání do Juklíku, je cena 100 Kč za osobu). Rezervace na telefonu 251 610 441.

Bez předchozího objednání budou celé odpoledne a zdarma probíhat aktivity na sportovních stanovištích na zahradě Juklíku, kde najdou děti spoustu atrakcí a rodiče příjemné posezení. Na všechny malé sportovce čeká na závěr malá odměna.

BABY CLUB JUKLÍK a MONKEY'S GYM, U Jezera 34, Praha 5.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru