Dnes Úterý - zatazeno 25°C
Zítra Středa - bourky 25°C
Středa 29. 6. 2022
Svátek má Petr a Pavel
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Děti se loučily s prázdninami na hřišti U Vodárny
Děti si mohly prohlédnout i vystavenou policejní techniku. Foto: Praha 2

Děti se loučily s prázdninami na hřišti U Vodárny

Společně s městskými strážníky připravila Praha 2 pro nejmenší zábavné odpoledne, během kterého si děti v jednotlivých disciplínách vyzkoušely obratnost i přesnost, střelbu na cíl nebo jízdu zručnosti.

Zájemci si mohli prohlédnout i vystavenou policejní techniku. Programu se zúčastnil radní pro bezpečnost Michal Zuna, který zároveň děti i rodiče pozval na další tradiční akci Prahy 2 – Bezpečná Dvojka – Den s IZS v parku Folimanka. Akce se koná tento pátek, 3. září.

Na programu budou ukázky výcviku policejních koňů i psů a prezentace techniky a vozového parku jednotlivých policejních a záchranných složek. Zájemci získají také informace o možnostech pracovního uplatnění u policie nebo u hasičů. Součástí programu bude také prezentace mobilní poradny Bílého kruhu bezpečí a po celou dobu akce bude také zpřístupněn nedaleký kryt Folimanka.


Autor: TZ, red

Pohádka Na Dvorečku: Vojta a strašidla

27. června 2022 ve 21:12

Sedmnáctý ročník oblíbených Pohádek Na Dvorečku se koná tradičně v Obecním domě v Jandově ulici ve Vysočanech.

Praha 6 rozdělí dětem na tábory tři miliony

23. června 2022 v 08:34

Stejně jako v uplynulých letech, i letos před prázdninami spustila Praha 6 program Šestka táborová. Prostřednictvím portálu Aktivní město přispěje rodičům dětí na tábory, příměstské kempy, sportovní soustředění a další prázdninové volnočasové aktivity.

Dvojka srdcem pošle děti na tábor

23. června 2022 v 07:48

Další žádosti o příspěvky na dětské letní tábory, které byly podány do uzávěrky druhého kola 15. června, schválila na svém jednání správní rada nadačního fondu Dvojka srdcem.

V Praze 14 se bude malovat na chodník

20. června 2022 ve 13:38

Tradiční malování na chodníku se koná ve čtvrtek 30. června od 9 do 11:30 hodin před ZŠ Bratří Venclíků na Černém Mostě, u stanice metra Rajská zahrada. Pro všechny účastníky jsou připraveny barevné křídy a odměny.

Pohádka Na Dvorečku: Zvířátka a medvěd

19. června 2022 ve 21:06

Sedmnáctý ročník oblíbených Pohádek Na Dvorečku se koná tradičně v Obecním domě v Jandově ulici ve Vysočanech.

Den dětí z Ukrajiny

16. června 2022 v 08:23

Nadace Pražské děti ve spolupráci s radnicí Prahy 1 a Nadačním fondem Děti Ukrajiny zvou na Den dětí z Ukrajiny.

Na Palmovce vzniká nová pohádka pro děti

14. června 2022 ve 20:33

V Divadle pod Palmovkou bude mít v polovině června premiéru nová česko-ukrajinská pohádka Kouzelné sny pro děti od 5 do 9 let. Inscenace vzniká ve společné práci českých a ukrajinských umělců, kteří chtějí pohádkou vrátit dětem důvěru ve sny a kouzla. 

Další články
Nahoru