Dnes Čtvrtek - oblacno 17°C
Zítra Pátek - polojasno 11°C
Čtvrtek 21. 10. 2021
Svátek má Brigita
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Děti se loučily s prázdninami na hřišti U Vodárny
Děti si mohly prohlédnout i vystavenou policejní techniku. Foto: Praha 2

Děti se loučily s prázdninami na hřišti U Vodárny

Společně s městskými strážníky připravila Praha 2 pro nejmenší zábavné odpoledne, během kterého si děti v jednotlivých disciplínách vyzkoušely obratnost i přesnost, střelbu na cíl nebo jízdu zručnosti.

Zájemci si mohli prohlédnout i vystavenou policejní techniku. Programu se zúčastnil radní pro bezpečnost Michal Zuna, který zároveň děti i rodiče pozval na další tradiční akci Prahy 2 – Bezpečná Dvojka – Den s IZS v parku Folimanka. Akce se koná tento pátek, 3. září.

Na programu budou ukázky výcviku policejních koňů i psů a prezentace techniky a vozového parku jednotlivých policejních a záchranných složek. Zájemci získají také informace o možnostech pracovního uplatnění u policie nebo u hasičů. Součástí programu bude také prezentace mobilní poradny Bílého kruhu bezpečí a po celou dobu akce bude také zpřístupněn nedaleký kryt Folimanka.


Autor: TZ, red

Podzimní Folimanka pro děti: Výroba draků

Včera v 09:36

Klub dvojka pro děti a rodiče zve ve čtvrtek 21. října na kreativní dílnu.

Soutěž Finanční gramotnost začala

Včera v 09:03

Školáci se každý rok utkávají v Soutěži finanční gramotnost. Nejnovější ročník odstartoval a hlásit se do něj mohou děti prostřednictvím svých škol až do poloviny prosince.

Dětské pořady FOK zahájí program o Mozartu a Haydnovi

Včera v 08:09

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK startuje programy pro rodiny s dětmi. Oblíbený cyklus Orchestr na dotek přiblíží dětem významné skladatele pod vedením dirigenta Jana Kučery. 

Trenéři do škol Prahy 15

14. října 2021 v 19:23

Minulý týden začal na základních školách Prahy 15 program Trenéři do škol, který má za cíl zkvalitnit výuku tělesné výchovy a rozvoj pohybových dovedností dětí. Program je zaměřen na nejmenší školáky ve spolupráci s pedagogy jednotlivých škol. Bude probíhat na všech základních školách...

Přání do školních lavic můžete plnit do konce října

14. října 2021 ve 12:33

Akce radnice Prahy 5, určená primárně rodičům samoživitelům, kteří mají děti navštěvující základní nebo mateřskou školu, ale nejen jim. Cílem charitativní akce je pomoci rodinám s finančně náročným průběhem školního roku, ale zároveň se chovat ekologicky, recyklovat a využívat spotřební zboží na...

Světští opět přijeli do Letňan

8. října 2021 v 08:15

V proluce mezi obchodním centrem a zastávkou autobusů Fryčovická u frekventované ulice Tupolevova v Praze 18 se v uplynulých letech opakovaně na krátký čas usadil cirkus či zábavný lunapark.

Výstava obrázků z výtvarné soutěže dětí

7. října 2021 v 08:42

Od 5. do 31. října můžete na radnici Prahy 11 vidět výstavu obrázků dětí z výtvarné soutěže Obrázek pro radost. Vstupné je zdarma.

Putování s dětmi Prahou 15. Nová knížka pro děti a rodiče

6. října 2021 ve 12:36

Kniha Toulání s dětmi Prahou 15 má volné pokračování. Pohádkové příběhy a básničky Putování s dětmi Prahou 15 jsou určeny dětem od 3 do 11 let.

Další články
Nahoru