dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Děti: Plaveme, cvičíme a vyrábíme v Juklíku
V neděli 13. prosince od 14 do 18 hodin v Baby Clubu Juklík. Foto: archiv

Děti: Plaveme, cvičíme a vyrábíme v Juklíku

V neděli 13. prosince od 14 do 18 hodin na vás v Baby Clubu Juklík na Praze 5 čeká spousta zábavy. Těšit se můžete na teplounký bazén vybavený všemožnými plaveckými pomůckami, zábavné cvičení v pestrobarevné tělocvičně i nápaditou výtvarnou dílničku.

V Baby Clubu Juklík je vždy teplá voda, ale v neděli 13. prosince bude teploučká obzvlášť. Přijďte se přesvědčit na volné hodinové plavání od 14 do 18 hodin. Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Za samozřejmost tady navíc považují nočníky, přebalovací prostory, klidnější prostor na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotině dopřát odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu.

juklik-gym-nahled Děti si budou moct také zařádit v parádní tělocvičně přímo nad juklíkovským bazénem.

Od 15 do 18 hodin mohou v rámci otevřených hodin využít veškerého sportovního vybavení, které jim bylo ušito speciálně na míru. Navíc si jako dárek odnesou vlastnoručně vyrobené sportovní náčiní, se kterým se naučí cvičit.

Čas v tělocvičně není omezen a po předchozí rezervaci na www.monkeysgym.cz si můžete přijít zacvičit kdykoli během odpoledne.

Akce je v doprovodu rodičů, lektor bude k dispozici pro ukázku cviků na nářadí, organizaci her a přípravu sportovního náčiní.

A jistě oceníte i výtvarnou dílničku, která se koná v prostorách Juklíku po celé zábavné odpoledne, navíc je zdarma a rezervace není nutná.

Bazén ani tělocvična však nejsou nafukovací, a proto si volné hodinové plavání (14:00 – 15:00, 15:00 – 16:00, 16:00 – 17:00, 17:00 – 18:00) rezervujte co nejdříve na telefonním čísle 251610441. Cvičení v tělocvičně si rezervujete na www.monkeysgym.cz.

Baby Club Juklík a Monkey's Gym, U Jezera 2031, Praha 5.

Více informací: http://www.juklik.cz/volne-plavani-v-jukliku-na-praze-5-nedele-13–12


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Další články
Nahoru