dnes
Pondělí - zatazeno
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražský sport

Děti na vodě: Yacht Club Cere zve na den otevřených dveří

V sobotu 21. června si děti ve věku 8 – 18 let mohou vyzkoušet plavbu na malých jachtách. Yacht Klub Cere pořádá den otevřených dveří. 

Pokud se dětem bude plavba líbit, mohou absolvovat základní výcvik, který bude probíhat od června každé pondělí od 16 do 18 hodin. Čtyři lekce stojí 1.000,– Kč. V termínu od 26.7 do 2.8. bude jachetní klub CERE pořádat letní tábor na přehradě Nechranice.

Více se dozvíte od manažera klubu CERE, Ing. Františka Bauera, jeho asistentů a dětí, které již výcvik absolvují. Na místě se můžete občerstvit ve vyhlášené restauraci Podolka s pěkným výhledem na Vltavu.

Vzhledem na omezené možnosti parkování přímo na místě (závora) doporučují organizátoři přijet na akci tramvají č. 3 a 17 do zastávky „Podolská vodárna“, případně zaparkovat autem za Vyšehradskou skálou vpravo na nábřeží směrem do Podolí, nebo v Podolské ulici. Vstup na akci a seznamovací plavby na jachtách pro děti jsou zdarma.

Plavby budou organizovány po skupinkách šesti děti. Účast můžete potvrdit na e-mail info@osb-praha2.cz. Pokud máte dotazy, zavolejte na 603 949 551.
Yacht Klub Cere, Podolské nábřeží – přístav 1, Praha 4.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru