dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Detektivové hledají v souvislosti s vyšetřováním vražd další taxikáře
Nápis TAXI umístěný netypicky na hrazdě. Foto: Policie ČR

Detektivové hledají v souvislosti s vyšetřováním vražd další taxikáře

Kriminalisté hledají majitele stejného typu černého vozidla taxislužby a upřesňují pohyb vozidla Škoda Superb.

Detektivové prvního oddělení pražského krajského ředitelství hledají v souvislosti s vyšetřováním vražd další taxikáře, kteří jezdí na území hlavního města Prahy černým vozidlem Škoda Superb tzv. „jedničkové řady“ (rok výroby 2001 – 2008) a mají nápis „TAXI“ umístěný netypicky na hrazdě, tzv. příčníku – stejně jako to měl zavražděný taxikář. Pro upřesnění přikládáme k článku fotografie vozidla taxi.

V případě, že na území metropole jezdí nějaký shodný vůz taxi, nechť se jeho majitel, či provozovatel, bezodkladně ozve na bezplatnou tísňovou linku 158.

Detektivům se dále podařilo zjistit pohyb vozidla Škoda Superb, kterým jezdil starší ze zavražděných taxikářů. Kriminalisté vědí, že černý Superb vyjížděl ve čtvrtek 10. dubna ve 23:25 hodin z Uhříněvsi směrem do centra Prahy. Několik minut před půlnocí se pak vozidlo poškozeného objevilo na Vinohradské, odkud jelo směrem k hlavnímu nádraží. Dále zachytili kriminalisté pohyb vozidla až v půl jedné ráno. a to na křižovatce ulic Šumavská a Lužická, kde vozidlo pouze projelo a ve stejných místech je pak vozidlo Škoda Superb zaznamenáno v 00:55 hodin.

Detektivové tak žádají občany o svědectví v případě, že si někdo zastavil tento vůz taxi v časovém rozmezí od 23:30 hodin do 00:55 hodin a nechal se řidičem odvézt. Stejně tak kriminalisty zajímají i svědectví občanů, kteří mohli vozidlo v uvedenou dobu spatřit. Informace přijmou operátoři bezplatné tísňové linky nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR.

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru