dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Den Země 2014 v Praze 12

Městská část Praha 12 pořádá již 23. ročník zábavně naučné akce Den Země, která se bude konat v sobotu 12. dubna od 13:00 do 18:00 hodin ve volnočasovém areálu Freestyle Parku Modřany, ul. Vltavanů.

Tradičně se na programu podílí obecně prospěšná společnost Ekocentrum Koniklec a partnerem akce je provozovatel areálu společnost FSPM, a. s. Motivem letošního Dne Země je „Mezinárodní rok rodinných farem“, vyhlášený OSN.

Rozsáhlá informační a vzdělávací kampaň: v metropoli začínají oslavy Dne Země 2014  

Návštěvníci se mohou těšit na soutěže s ekologickou tématikou pro děti i rodiče, krátké přednášky k tématu, divadlo EKODOMOV a mnoho dalšího. Danou tématiku budou doplňovat informační a prodejní stánky a k poslechu bude hrát kapela ŽIVÁ HUBA. Vstup na akci je zdarma. Den Země Prahy 12 je pořádán za finanční podpory firem působících na území městské části Praha 12.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru