Dnes Pátek - jasno 3°C
Zítra Sobota - jasno 4°C
Pátek 5. 3. 2021
Svátek má Kazimír
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Den válečných veteránů si připomeňte na náměstí Míru

Den válečných veteránů si na celém světě 11. listopadu připomínají miliony lidí, letos však v omezeném režimu.

Zástupci radnice Prahy 2 se na náměstí Míru setkávali každý rok společně s veřejností, Armádou ČR, Československou obcí legionářskou a Vojenským historickým ústavem, aby uctili památku hrdinů.

Kvůli stávající situaci a nouzovému stavu musela radnice tuto akci zrušit. Symbolem Dne válečných veteránů jsou vlčí máky. Ve středu 11. listopadu na náměstí Míru v době od 9 do 16:30 hodin u stánku radnice budou zdarma i k zakoupení vlčí máky a také symbolické křížky.

Ty budete moct v případě zájmu umístit již tradičně na pietní místo a společně si tak připomenout, že svoboda není a nikdy nebyla zadarmo. Připnutím vlčího máku zároveň vyjádříte úctu a vzpomínku na vojáky a bojovníky.

Vlčí máky jsou i na radnici Prahy 2 k dispozici již od středy 4. listopadu, zakoupit je můžete po předchozím objednání na telefonu: 724 841 390.


Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář

3. března 2021 v 19:37

I když zákazníci Pražské plynárenské mohou veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií řešit online a společnost toto řešení doporučuje, myslí i na ty, pro které je tato forma komunikace obtížně využitelná nebo složitá. Po dobu, kdy budou z důvodu pandemie covid uzavřeny obchodní kanceláře...

Lepší komunikace s neslyšícími na radnici Prahy 2

3. března 2021 v 10:46

U příležitosti Mezinárodního dne sluchu, který se letos slaví již 15. rokem, vylepší Praha 2 ve spolupráci se společností Transkript Online komunikaci s neslyšícími.

Kdy na radnici Prahy 13 v březnu

1. března 2021 v 16:37

V návaznosti na usnesení vlády se od pondělí 1. března mění úřední hodiny Úřadu městské části Praha 13.

Další články
Nahoru