Dnes Sobota - obcasny-dest 6°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 10°C
Sobota 17. 4. 2021
Svátek má Rudolf
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Víkendové tipy

Den trenérů mládeže

V neděli 3. listopadu proběhne v UNYP Aréně Sparty Praha na Podvinném mlýně finále celoroční soutěže „Díky, trenére". Jejím posláním je ocenit práci skvělých trenérů dětí a mládeže a poděkovat jim za jejich energii a péči, kterou našim potomkům věnují. Vítěz vzejde z finálové osmičky. Akce nazvaná Den trenérů mládeže je vhodná pro mládež a rodiny, vstup je zdarma.

Na místě vystoupí hudební skupina Slza a zúčastní se herec a režisér Jakub Kohák. Návštěvníky čeká také soutěž o voucher v hodnotě 2000 korun do Decathlonu.

Každý z osmi účastníků nejprve předvede své tréninkové umění. Následně kvarteto nejlepších postoupí do užšího finále. V něm se utká ve třech speciálních soutěžích v týmu s dětmi. Finálová čtyřka si pak rozdělí ceny za 140 tisíc korun. Vedle hlavního titulu Trenér mládeže 2019 se bude udělovat i ocenění Trenér sympaťák. Jeho vítěz dostane od ČSOB 15 000 korun.

Dalším lákadlem bude zóna ČSOB Na Zdraví, kde si děti i dospělí mohou vyzkoušet třeba tréninková bradla nebo zkusit kolik dřepů, kliků či sed-lehů zvládnou za dvě minuty. Právě tolik se pak ČSOB zavazuje ve spolupráci s Výborem dobré vůle přispět handicapovanému sportovci Oldovi Urbanovi z Trutnova na speciální handbike pro kvadruplegiky.

Více informací zde.Sezonní vlaky z Prahy do středních Čech vyjedou v sobotu

15. dubna 2021 ve 12:07

V sobotu 17. dubna vyjedou po delší zimní přestávce opět sezonní víkendové rekreační vlaky PID dopravců České dráhy a KŽC Doprava, které spojují metropoli s turisticky atraktivními lokalitami středních Čech i sousedních krajů. 

Dubnový festival Evolution bude online

9. dubna 2021 ve 12:43

V pátek a v sobotu 9. a 10. dubna se bude konat tradiční Festival Evolution, a tentokrát naplní své heslo #prostejinak důsledně. Proběhne totiž online. Díky platformě Happenee však návštěvníci nepřijdou o nákupy u stánků svých oblíbených firem, ani o oblíbený festivalový program. Vše bude...

Sobota: Koncert pro Josefa II.

8. března 2021 ve 12:51

Při online přenose ze sálu Libeňského zámku v Praze 8 zazní dobové skladby od W. A. Mozarta a jeho současníků.

Tip na procházku: První prezident bydlel v Praze 1 na sedmi místech

6. ledna 2021 v 10:01

Rodina našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka bydlela v Praze na celkem deseti adresách. Od roku 1882, kdy Masaryk do Prahy přišel, až po nastěhování na Pražský hrad, vystřídal se svými nejbližšími deset bytů. Z toho se na území dnešní Prahy 1 nachází sedm adres.

Další články
Nahoru