dnes
Pondělí - jasno
0°C
zítra
Úterý - jasno
0°C
pozítří
Středa - zatazeno
0°C
Zpravodajství

Den Prahy 6 na Pražském hradě

Radnice Prahy 6 ve spolupráci se Správou Pražského hradu a nakladatelstvím Foibos v Plečnikově vyhlídce pořádá v úterý 26. září Den Prahy 6.

Pro všechny obyvatele Prahy 6 bude od 10 do 18 hodin připravena výstava „Rothmayer, Janák, Fragner – Architekti na Pražském hradě po Plečnikovi“. Vstupné na tuto výstavu bude pro obyvatele městské části Praha 6 zdarma.

Od 14 hodin proběhne křest knihy "Rothmayer, Janák, Fragner – Průvodce po architektuře na Pražském hradě 30. až 60. léta XX. století“ za účasti starosty Ondřeje Koláře (TOP 09) a zástupce starosty Evy Smutné (TOP 09), poté bude následovat autogramiáda autora Zdeňka Lukeše.


Skleněná sobota nabídne design v Portheimce

Včera v 10:06

Prodejní přehlídka autorského designu, jehož vůdčím materiálem je sklo proběhne v sobotu 23. února od 10 do 18 hodin v přízemí Musea skla, v sále pro krátkodobé výstavy.

Stav muže, který se zapálil v centru, je vážný

19. ledna 2019 v 18:08

Stav muže, který se v pátek odpoledne zapálil na Václavském náměstí v Praze, je i nadále vážný. Je stále na jednotce intenzivní péče na klinice popáleninové medicíny v umělém spánku. ČTK to řekla mluvčí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jana Roubalová.

Další články
Nahoru