dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Den Prahy 1 nabídne výstavu fotografií, divadelní představení, kvíz nebo koncerty
Den Prahy 1. Foto: archiv

Den Prahy 1 nabídne výstavu fotografií, divadelní představení, kvíz nebo koncerty

V divadlech ABC a Rokoko a přilehlých pasážích se uskuteční letošní Den Prahy 1 – tradiční akce pro všechny věkové generace. Již v sobotu 16. května, od 10 do 20 hodin.

Na příchozí bude čekat zajímavý program. Pro dospělé a seniory jsou připraveny koncert jazz bandu Melody Boys, výstava fotografií a zajímavý kvíz.

Pro děti a mladistvé se koná v Divadle Rokoko pohádka Fimfárum – Až opadá listí z dubu Divadla D21, na kterou bude vstup za symbolický poplatek 20 korun, dále vás čeká krátká pohádka Tři medvědi a drzá Máša, koncert Martina Písaříka a kapely Akustik a celá řada kurzů a workshopů.

 „Den Prahy 1 se postupem let stal oblíbenou akcí, která přitahuje malé i velké návštěvníky. Pro velký úspěch ji letos opět opakujeme s některými divadly z Prahy 1,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Volně přístupná bude také Galerie 1 na rohu ulic V Jámě a Štěpánské.

Podrobný program je ZDE.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru