dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražský život

Den plný barev: Veletrh neziskovek a sociálních služeb

Ve čtvrtek 12. června se na náměstí Jiřího z Poděbrad poprvé uskuteční veletrh poskytovatelů sociálních služeb a neziskového sektoru. Na akci s podtitulem Den plný barev se představí desítky organizací, jejichž služby můžou lidé potřebovat v různých etapách svého života. 

Na veletrhu, jehož pořadatelem je městská část Praha 3, se od 14.00 do 20.00 hodin představí organizace, jejichž pole působnosti sahá od sociální péče přes pacientská sdružení, kulturní činnost, ochranu životního prostředí až po vzdělávání, výchovu a volnočasové aktivity.

„Akci tohoto druhu na náměstí Jiřího z Poděbrad městská část pořádá úplně poprvé. Doufám, že návštěvníci přivítají možnost seznámit se s nabídkou jednotlivých organizací, jejichž služby mohou potřebovat v jakékoli životní etapě,“ přibližuje Miroslava Oubrechtová, zástupkyně starostky Prahy 3 pro sociální oblast.

Zájemci budou mít možnost u stánků jednotlivých organizací poznat přímo konkrétní osoby, které v nich působí, a získat tak informace a praktické rady přímo od zdroje.

Vedle informačních stánků s ukázkami činností jednotlivých organizací bude v průběhu celého odpoledne probíhat také doprovodný program pro dospělé a dětské návštěvníky, kterým bude provázet moderátor Vlasta Korec a v jehož rámci vystoupí i neziskovky samotné.

 


Další články
Nahoru