dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy
Ústav práva a právní vědy dveře ve středu 9. srpna. Foto: archiv

Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy

Ve středu 9. srpna 2017 pořádá Ústav práva a právní vědy Den otevřených dveří. Na Dni otevřených dveří vás od 15:00 do 18:00 hodin budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří vám zodpoví veškeré dotazy, týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.

Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd.

Vše o Dni otevřených dveří ZDE.

Kromě malého občerstvení pro vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu. Den otevřených dveří se koná v ulici Jablonského 640/2, Praha 7 – Holešovice.

Pokud se ve středu nemůžete setkání zúčastnit, můžete si sjednat osobní schůzku na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na e-mailu cps@ustavprava.cz a nebo přes tlačítko Přihláška níže vyplnit formulář.


Praha zajistila sběr a likvidaci injekčních stříkaček po narkomanech na další tři roky

5. prosince 2018 v 17:23

Nebezpečný a infekční odpad nacházejí na svých pravidelných obchůzkách strážníci městské policie. Hlavní město se dohodlo na pokračování dosavadní praxe, kdy jsou jehly, injekční stříkačky a další odpad z aplikací omamných a psychotropních látek bezpečně posbírány do speciálních sběrných boxů a...

Další články
Nahoru