dnes
Středa - zatazeno
22°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
25°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
25°C
Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy
Ústav práva a právní vědy dveře ve středu 9. srpna. Foto: archiv

Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy

Ve středu 9. srpna 2017 pořádá Ústav práva a právní vědy Den otevřených dveří. Na Dni otevřených dveří vás od 15:00 do 18:00 hodin budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří vám zodpoví veškeré dotazy, týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.

Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd.

Vše o Dni otevřených dveří ZDE.

Kromě malého občerstvení pro vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu. Den otevřených dveří se koná v ulici Jablonského 640/2, Praha 7 – Holešovice.

Pokud se ve středu nemůžete setkání zúčastnit, můžete si sjednat osobní schůzku na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na e-mailu cps@ustavprava.cz a nebo přes tlačítko Přihláška níže vyplnit formulář.


Praha 11 prodloužila spolupráci se ScioŠkolou. Chce umožnit dětem co nejširší nabídku vzdělávání

Včera v 11:35

Nejméně do roku 2030 bude mít oblíbená ScioŠkola zajištěny v Praze 11 prostory pro své působení. Prodloužení podnájmu dala v minulých dnech zelenou Rada městské části.

Po nehodě v Praze 6 hořelo osobní auto

11. července 2019 v 07:45

Deset minut před koncem včerejšího dne zasahovala jednotka pražských hasičů u nehody osobního auta v ulici Horoměřická v Praze 6.

Další články
Nahoru