dnes
Neděle - polojasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
27°C
Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy
Ústav práva a právní vědy dveře ve středu 9. srpna. Foto: archiv

Den otevřených dveří v Ústavu práva a právní vědy

Ve středu 9. srpna 2017 pořádá Ústav práva a právní vědy Den otevřených dveří. Na Dni otevřených dveří vás od 15:00 do 18:00 hodin budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří vám zodpoví veškeré dotazy, týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.

Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd.

Vše o Dni otevřených dveří ZDE.

Kromě malého občerstvení pro vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu. Den otevřených dveří se koná v ulici Jablonského 640/2, Praha 7 – Holešovice.

Pokud se ve středu nemůžete setkání zúčastnit, můžete si sjednat osobní schůzku na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na e-mailu cps@ustavprava.cz a nebo přes tlačítko Přihláška níže vyplnit formulář.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Další články
Nahoru