dnes
Sobota - prehanky-dest
33°C
zítra
Neděle - jasno
32°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
30°C
Zpravodajství

Den otevřených dveří v Institutu Cervantes

Španělské kulturní středisko Instituto Cervantes, sídlící v parčíku Na Rybníčku v Praze 2 v sousedství kostela svatého Štěpána, pořádá Den otevřených dveří, který se koná 15. června od 16:30 do 21:30. 

Program se ponese v mexickém duchu v rámci širšího projektu Měsíc mexické kultury. Záštitu této akci udělila starostka Prahy 2 Jana Černochová.

Na ukázkové hodině španělštiny si budete moci osvojit základy jazyka, pokročilí studenti promluví s rodilými mluvčími. Milovníci jídla nepřijdou zkrátka, je pro ně připraven kuchařský minikurz.

Nebude chybět program pro děti, který jim ukáže místní zvyky.

Během odpoledne proběhne degustace španělských produktů, které si můžete na místě zakoupit.

Večer potom nabídne kytarový koncert a tombola. Vstup zdarma.

 


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru