dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - polojasno
5°C
Dětská PrahaPražská kultura

Den otevřených dveří: Švandovo divadlo zve na prohlídku

Podíváte se do prostor, které běžně neuvidíte. Projdete se po jevišti. Zažijete Švandovo divadlo jinak. Zažijete totiž Proměnu.

Dnes v 9 hodin otevře Švandovo divadlo jako každý rok své dveře a pozve vás zdarma dovnitř. Letošní Den otevřených dveří inspirován divadelní adaptací slavné povídky Franze Kafky PROMĚNA.

Dopolední (od 9:00 do 12:00) a odpolední (od 15:00 do 18:00) prohlídky divadla s herci, při kterých potkáte nejen rodinu Řehoře Samsy, ale i další kafkovské postavy.

Vedle přeměn, překvapení a prolézání nevšedních zákoutí budete mít jedinečnou možnost „zažít divadlo jinak“ a proměnit sebe samé v divadelní postavu.

V divadelní kafárně se budete moci jak občerstvit, tak v 17:15 navštívit Literární kavárnu nakladatelství Meander, která představí novou dětskou knihu Jezevec Chrujda točí film.

Dopoledne se na vás ve Studiu těší Dětské divadelní studio s ukázkami z inscenace Povídej!

Odpoledne vám ve Studiu Buchty a loutky představí svoji loutkovou verzi Proměny, a to v 5ti minutách.

Dále jsou pro vás připraveny dárky i soutěž.

A samozřejmostí bude možnost zakoupit si vstupenky na vybraná představení souboru Švandova divadla se slevou 1+1 zdarma.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru