dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Víkendové tipy

Den naboso: Otevření první bosé stezky

Otevření první bosé stezky v Praze 6, v parku Maxe van der Stoela na jižním cípu u ulice Hládkov, se můžete v sobotu 25. června zúčastnit ve 14 hodin. Bude připraven bohatý program, křest nové hmatové stezky, bosá vycházka po parku se zakladatelem Turistika naboso Igorem Sloukou, bosý výběh a klinika zdravého pohybu.

V průběhu celého odpoledne si dále budete moci zdarma vyzkoušet dílnu pro bosé nohy, bosé hry, chůzi po střepech – glasswalking s Davidem Mrhačem, zakladatelem Bosé turistiky.

Vyzkoušet si můžete i bosé boty různých značek z naboso i Freebody leguano bosá chůze, popovídat si o výhodách chůze naboso s fyzioterapeutkou a odborníky apod.

V parku je dětské hřiště i zajímavé vodní atrakce a cvičební prvky, kde si ukážete i jak procvičovat naše nohy. Přijďte pokřtít bosou hmatovou stezku a strávit příjemné odpoledne.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru