dnes
Pondělí - jasno
10°C
zítra
Úterý - zatazeno
8°C
pozítří
Středa - zatazeno
10°C
Zpravodajství

Den dětské onkologie

Podpořit letošní 3. ročník Dne dětské onkologie můžete v sobotu 18. února od 16 do 22 hodin na náměstí Václava Havla a na Václavském náměstí.

Akce má za cíl šířit povědomí o problematice dětské onkologie, představit pokroky v léčbě nádorových onemocnění v dětském věku a zároveň vzdát poctu dětským pacientům a jejich rodinám.

Program:

beseda o dětské onkologii

lampiónový průvod

autogramiáda známých osobností

galakoncert na Václavském náměstí

doprovodný program

Rozsviťme české metropole DO ZLATA!

Nasvícení významných objektů a monumentů v městech napříč Českou republikou ve zlaté barvě, která je celosvětovým symbolem dětské onkologie, navazuje na celosvětovou kampaň Light Up Hope Light It Up Gold.

Čepicová kampaň s VIP osobnostmi

Nasazením čepice šiřte osvětu o dětské onkologii a vyjádřete tak solidaritu s onkologicky nemocnými dětmi. Nákupem čepic podpoříte onkologicky nemocné děti a jejich rodiny.


Praha 5 zveřejnila 10 důvodů, proč jít na její reprezentační ples

Včera v 17:29

2. Reprezentační ples Prahy 5 se bude v pátek 12. dubna konat v Národním domě na Smíchově. Polovina výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována humanitární neziskové organizaci „Lékaři bez hranic“.

Praha 4 otevřela azylový dům pro sociálně znevýhodněné rodiny s dětmi

21. března 2019 ve 12:37

Azylový dům byl dnes otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně znevýhodněných rodin s dětmi, včetně rodin s jedním rodičem – samoživitelkou nebo samoživitelem, které nemají trvalé bydlení a jsou v sociální nouzi, a navíc nabízí šest sociálních bytů. Azylový dům...

Další články
Nahoru