dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Zpravodajství

Den dětské onkologie

Podpořit letošní 3. ročník Dne dětské onkologie můžete v sobotu 18. února od 16 do 22 hodin na náměstí Václava Havla a na Václavském náměstí.

Akce má za cíl šířit povědomí o problematice dětské onkologie, představit pokroky v léčbě nádorových onemocnění v dětském věku a zároveň vzdát poctu dětským pacientům a jejich rodinám.

Program:

beseda o dětské onkologii

lampiónový průvod

autogramiáda známých osobností

galakoncert na Václavském náměstí

doprovodný program

Rozsviťme české metropole DO ZLATA!

Nasvícení významných objektů a monumentů v městech napříč Českou republikou ve zlaté barvě, která je celosvětovým symbolem dětské onkologie, navazuje na celosvětovou kampaň Light Up Hope Light It Up Gold.

Čepicová kampaň s VIP osobnostmi

Nasazením čepice šiřte osvětu o dětské onkologii a vyjádřete tak solidaritu s onkologicky nemocnými dětmi. Nákupem čepic podpoříte onkologicky nemocné děti a jejich rodiny.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru