dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Den dětí s dinosaury

Žluté lázně se v neděli 4. června vrátí v čase o 200 milionů let nazpátek. Po pláži na břehu Vltavy se budou procházet obří dinosauři, malé dobrodruhy čeká dinosauří soutěžní stezka a kromě her a zábavy pro nejmenší se návštěvníci mohou těšit také na zajímavé přednášky.

Den dětí s dinosaury začne v 10 hodin a vstup je zdarma.

V dětském koutku, v prostoru dráhy pétanque i na dalších místech areálu, potkají nejmenší návštěvníci tři plně pohyblivé dinosaury o velikosti 2,5×4 metry. Děti se navíc mohou dozvědět mnohé informace z historie.

Na každého z malých návštěvníků čeká také dinosauří soutěžní stezka, kde si vyzkouší na sedmi stanovištích mimo jiné střelbu, hledání dinosaurů v písku, hledání dinosauřích vajec nebo slalom. Součástí bude malování na obličej, pestrý program plný her a soutěží na pódiu v dětském koutku, opékaní buřtů, soutěže o ceny, kreativní dílny, výuka pravěkých tanců a pouťové atrakce.

Hosté Žlutých lázní mohou po celou dobu navštívit také Mobilní planetárium nebo se naučit speciální bojové umění spojené s tancem Capoeira Mandela.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru