dnes
Středa - skorojasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Den Bejkáren: Motolské koupaliště se chystá na blbnoucí odpoledne pro děti i dospěláky
Dej Bejkáren není akce pro žádné suchary, na příchozí čeká spousta zábavy, včetně dortové bitvy.

Den Bejkáren: Motolské koupaliště se chystá na blbnoucí odpoledne pro děti i dospěláky

M Radio, nové internetové rádio, chystá na sobotu 13. září Den Bejkáren. Zábavná a blbnoucí akce pro dospělé a děti s podtitulem „léto sice kalendářně skončilo, ale my se bavíme a užíváme si dál“, se uskuteční v areálu koupaliště Motol. Vstup bude zdarma.

Hlavní program Dne Bejkáren začne v sobotu 13. září hodinu po poledni. Na co se mohou návštěvníci těšit? Na odpoledne plné soutěží o ceny pro děti a dospělé, soutěž o nejlepší masku, bohatou tombolu, zdarma líčení pro ženy, masáže i ukázky dětských účesů, výtvarnou dílnu, show siláka, bodyzorbing a spoustu dalšího.

„Dámy mohou obdivovat a potěšit oko při show siláka Jirky Tkadlčíka, nebo se nechat zdarma nalíčit od vizážistky,“ uvedla organizátorka Dne Bejkáren Alena Ratajová.

Muži si mohou zkusit například hod pneumatikou na dálku a cíl, obdivovat tuningová auta, nebo si zkusit bodyzorbing. Zlatým hřebem bude dortová bitva. Po devatenácté hodině začně afterparty s živou kapelou a DJ Swederem.

koupaliste-motol-nahled

Koupaliště Motol

„Pro každého máme něco připravené a prvních sto příchozích navíc dostane dárkovou tašku zdarma. Pojďte se s námi pobavit, užít si legraci a vrátit se do dětských let,“ dodává Alena Ratajová.

Seznam blbnoucích soutěží najdete na www.mradio.cz a je dobré se dopředu registrovat pro zajištění místa. Další informace o akci jsou zde.


Další články
Nahoru