dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražská kultura

Děkujeme, odejděte? Ne, Děkujeme, pokračujte. Na festivalu vystoupí Pařízek i Dusilová i Načeva

Festivalem „Děkujeme, pokračujte“ chce obecně prospěšná společnost Asistence poděkovat Hlavnímu městu Praze za všechny bezbariérové úpravy, které podporuje. Na festivalu vystoupí pražský radní pro dopravu Jiří Pařízek, který je zároveň garantem projektu Praha bez bariér.

„Chceme tímto neformálním způsobem poděkovat všem, kteří se snaží pro lidi s tělesným postižením něco dělat. Vítáme vznik koncepce, která má konkrétní itinerář, a věříme, že se podaří najít dostatek prostředků, aby v roce 2025 byla Praha a městská hromadná doprava opravdu dostupnější všem,“ říká Erik Čipera z Asistence o.p.s.

Festival se uskuteční v úterý 1. července od 14 hodin na Střeleckém ostrově. Kromě Pařízka vystoupí Lenka Dusilová, Načeva a Lavash, Emozpěv, James Harries či Milli Janatková. Akci bude moderovat herečka Simona Babčáková.

V rámci festivalu proběhne bazar oblečení spojený s módní přehlídkou. Vstupné je dobrovolné a je určené společně s výtěžkem z bazaru pro zajištění sociálních služeb pro tělesně postižené.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru