dnes
Sobota - polojasno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
DekkaDancers: Zabijáci z Jatek zvou do Holešovic na trojitého panáka
Faunovo odpoledne 2000. Foto: archiv

DekkaDancers: Zabijáci z Jatek zvou do Holešovic na trojitého panáka

DekkaDancers, tentokrát jako „zabijáci z Jatek", nepustí diváky jen tak někde se toulat po dovolených, aniž by si na cestu nedali jejich poslední před-letní „triple shot“. V pondělí 27. června v 19:30 hod. na Jatkách 78 (Holešovice) tak proběhne rozlučka s divadelní sezónou, v níž DekkaDancers odhalí Čudlík pod Dekou, další ze svých komponovaných večerů plných tance a humoru.

S mottem „Chceš Dekku? Máš ji mít! Do jedné, do druhé i do té třetí nohy!" lákají tanečníci souboru na slibný taneční večer, který začne dráždivým aperitivem nazvaným Červený čudlík, který choreograficky vydestilovala dvojice Pechar/Vinklát ještě za časů studia, kdy už je přestalo bavit pít čůčo.

Jako druhý své umění představí barman Svobodník. Souborový Babica předvede svůj zatím poslední koktejl nazvaný Faunovo odpoledne 2000 a také prozradí návod, jak si v létě podomácku namíchat slovutného Kyliána (konkrétně jeho variantu s názvem Petite Cord) rychle a stylově.

Do třetice se provětrají sklepy a divákům bude naservírována ročníková záležitost dvou největších dekka-guru Toma Rychetského a Viktora Konvalinky v podobě lahůdky pojmenované Deka pod dekou. Tato choreografie byla mimo jiné oceněná na Přehlídce taneční tvorby 2012 Cenou za humor.

Převedeno na čísla: účinné látky podporující smích 70% (stejně jako absint), dopad 100% (daleko za hranice absintu).

A jelikož dekkáči shledali, že pondělí je nový pátek, a všechny rozlučky přece nemůžou končit v deset večer, pojede se až do rána v rámci Dekka jam party se skvadrou – DJ Alegs, piano Onky Vinklát, bicí Líba „Kéťa“ Kettner.

Tančí: Tomáš Kopecký, Adam Sojka, Marek Svobodník, Jakub Rašek, Matěj Šust, Štěpán Pechar, Ondřej Vinklát, Jonáš Dolník, Mathias Deneux, Tereza Kučerová, Magda Matějková, Lenka Hrabovská, Jaroslava Janečková a Aya Watanabe.

plakat-dekka-nahled

DEKKADANCERS: Čudlík pod dekou + Dekka jam party

27. 6. 2016 v 19:30

Jatka78, Praha – Holešovice

Vstupenky lze koupit zde: https://goout.cz/cs/listky/cudlik-pod-dekkou/sul/?ref=jatka78.cz


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru