dnes
Sobota - jasno
21°C
zítra
Neděle - jasno
20°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
19°C
Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte
Kavárna v Podskalské ulici nabízí příjemné prostředí. Foto: AdAstra

Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte

Handicapovaným dětem pomáhá neziskovka Zajíček na koni. Děti, o které se organizace stará postupně vyrostly a potřebovaly možnost seberealizace, proto před pár lety založili kavárnu, kde mohou pracovat.

A to nejen ti co jsou schopní doopravdy něco dělat a i zvládnou spolehlivě obsluhu, ale i ti, kteří potřebují stálý dohled a doprovod a jejich hlavní činností a radostí je (jen) skládání ubrousků. Bohužel se kavárna stále potýká s existenčními problémy a potřebovala by navýšit počet hostů.

Kavárna AdAstra v Podskalské ulici na Praze 2 zve na obědy, večeře, po menu je vynikající káva nebo čaj zdarma a k dispozici je i dětský koutek. Více zde.


Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

Včera ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Zdraví pod kontrolou v OC Galerie Harfa

2. dubna 2019 ve 12:29

Projekt, jehož cílem je zvýšení povědomí o zdraví a dostupnosti zdravotní péče pořádají studenti pod záštitou IFMSAcz – International Federation of Medical Students' Associations.

Další články
Nahoru