dnes
Sobota - oblacno
30°C
zítra
Neděle - bourky
24°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
26°C
Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte
Kavárna v Podskalské ulici nabízí příjemné prostředí. Foto: AdAstra

Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte

Handicapovaným dětem pomáhá neziskovka Zajíček na koni. Děti, o které se organizace stará postupně vyrostly a potřebovaly možnost seberealizace, proto před pár lety založili kavárnu, kde mohou pracovat.

A to nejen ti co jsou schopní doopravdy něco dělat a i zvládnou spolehlivě obsluhu, ale i ti, kteří potřebují stálý dohled a doprovod a jejich hlavní činností a radostí je (jen) skládání ubrousků. Bohužel se kavárna stále potýká s existenčními problémy a potřebovala by navýšit počet hostů.

Kavárna AdAstra v Podskalské ulici na Praze 2 zve na obědy, večeře, po menu je vynikající káva nebo čaj zdarma a k dispozici je i dětský koutek. Více zde.


Dva jednoduché cviky, které vás zbaví bolestí ramen

Včera v 08:17

Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Fit Pain Free je nová metoda cvičení, jejíž základy k nám přišly z Ameriky. Na jejím vývoji se podílí i Češka žijící v USA Líba Plačková. U nás ji propaguje zkušená lektorka a trenérka Hana Toufarová. Metoda Fit Pain Free neřeší jen bolest...

V Krči byla představena zrekonstruovaná klinicko-farmakologická jednotka

20. června 2019 ve 12:49

Pro zástupce farmaceutických společností a odborné veřejnosti byla v pondělí 17. června v Thomayerově nemocnici představena nově zrekonstruovaná Klinicko-farmakologická jednotka. Slavnostní otevření zahájil doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice a vedoucí lékař jednotky MUDr. Jiří...

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

19. června 2019 ve 12:53

Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu, které by vám neměli uniknout.

Další články
Nahoru