dnes
Pondělí - skorojasno
22°C
zítra
Úterý - polojasno
21°C
pozítří
Středa - prehanky-dest
24°C
Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte
Kavárna v Podskalské ulici nabízí příjemné prostředí. Foto: AdAstra

Dejte si oběd nebo večeři a pomáhejte

Handicapovaným dětem pomáhá neziskovka Zajíček na koni. Děti, o které se organizace stará postupně vyrostly a potřebovaly možnost seberealizace, proto před pár lety založili kavárnu, kde mohou pracovat.

A to nejen ti co jsou schopní doopravdy něco dělat a i zvládnou spolehlivě obsluhu, ale i ti, kteří potřebují stálý dohled a doprovod a jejich hlavní činností a radostí je (jen) skládání ubrousků. Bohužel se kavárna stále potýká s existenčními problémy a potřebovala by navýšit počet hostů.

Kavárna AdAstra v Podskalské ulici na Praze 2 zve na obědy, večeře, po menu je vynikající káva nebo čaj zdarma a k dispozici je i dětský koutek. Více zde.


Porodnici U Apolináře čeká modernizace za dvě miliardy

23. května 2020 v 11:48

Jako součást koncepce Modernizace a centralizace Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN) vznikne v prostorách porodnice U Apolináře moderní centrum porodní asistence a nové neonatologie s vysoce specializovanou péčí o předčasně narozené děti. Projekt s názvem „Porodnictví 21. století“, který...

Hrady a zámky zahajují návštěvnickou sezonu

21. května 2020 v 08:26

Hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu zahajují s téměř dvouměsíčním zpožděním hlavní návštěvnickou sezonu. Od 25. května návštěvníci mohou zavítat i do vnitřních prostor památek, do odvolání je ovšem nutné dodržovat přísná opatření proti šíření koronaviru. Doprovodný...

Další články
Nahoru