dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Dej sem okamžitě všechny peníze, zvolal lupič v kšiltovce. Poznáte ho?
Poznáváte tohoto muže? Pokud ano, volejte linku 158. Foto: Policie ČR

Dej sem okamžitě všechny peníze, zvolal lupič v kšiltovce. Poznáte ho?

V pátek 5. dubna krátce po deváté hodině večer přepadl doposud neznámý pachatel prodejnu potravin na ulici Trojská v Praze 7. Muž vstoupil do prodejny s pistolí v ruce a požadoval vydání hotovosti. „Dej sem okamžitě všechny peníze," vyděsil ženu za pultem. 

Na deset let do tepláků?

Za trestný čin loupeže hrozí pachateli v případě odsouzení trest odnětí svobody až deset let.

Pokladní ve strachu o svůj život a zdraví vydala muži peníze v řádu několika desetitisíců. Při přepadení naštěstí nebyl nikdo zraněn.

„Následně podezřelý, který byl přibližně ve věku 30 až 35 let, 180 centimetrů vysoké hubené postavy, oblečený do černé bundy, modrých kalhot a modré čepice značky Nike, z místa přepadení odešel,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

podezrely-muz-nahled

Kriminalisté nyní po pachateli intenzivně pátrají a prosí veřejnost o spolupráci s jeho identifikací. „V případě, že muže na fotografii poznáváte, nesnažte se ho v žádném případě sami zadržet, neboť může být ozbrojený a kontaktujte linku 158,“ dodal Jan Daněk.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru