dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Dej mi peníze z kasy! Nedám! Lupič dostal ve večerce studenou sprchu a odešel s nepořízenou
Hochu, máš problém. Jestli tě někdo pozná... Foto: Policie ČR

Dej mi peníze z kasy! Nedám! Lupič dostal ve večerce studenou sprchu a odešel s nepořízenou

Od soboty 10. května kriminalisté 3. oddělení obecné kriminality čtvrtého policejního obvodu pátrají po zatím neznámém pachateli loupeže. K té došlo k večeru v Praze 4.

V 18:25 hodin vešel hledaný muž do prodejny potravin v Praze 4 na ulici Novodvorská, kde namířil revolverem na prodavačku se slovy: „Přepadení, dej mi peníze z kasy!"

lupic-veceka-nahled Na to mu žena řekla, že mu nic nedá a pachatel se otočil a odešel z prodejny pryč. „Tímto jednáním nebyla způsobena žádná škoda na majetku ani na zdraví. I přes to se muž tímto jednáním dopustil trestného činu loupež, za který v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,“ sdělil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

lupic-veceka1-nahled Štíhlý muž ve věku okolo 30 let, který byl vysoký mezi 170 až 180 centimetry, měl černé husté vlasy až na ramena a plnovous. Jeho obličej byl kulatý a měl snědou čistou pleť. V době přepadení měl na sobě černé kalhoty, černou bundu s límcem a černé triko s bílým znakem. V ruce držel stříbrný bubínkový revolver.

„V případě, že muže na záběrech poznáváte, nesnažte se jej zadržet, protože by mohl být ozbrojený a nebezpečný. Ihned kontaktujte linku 158,“ dodal policejní mluvčí.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru