dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Dej mi peníze, nebo se tady zastřelím

Dnes v dopoledních hodinách, minutu po deváté hodině, se pokusil doposud neznámý muž vyloupit banku na Nuselské ulici v Praze 4. Nemaskovaný pachatel přistoupil k přepážce a pracovnici za ní předložil lístek, na kterém bylo napsáno, že má u sebe zbraň a je v těžké životní situaci.

Po pokladní chtěl, aby mu vydala jakoukoliv finanční hotovost a nedělala hlouposti, jinak se zastřelí. Přitom tvrdil, že má u sebe pistoli. Bankovní úřednice muži žádné peníze nevydala a ten se s nepořízenou vydal na útěk. Při přepadení muž mluvil česky bez přízvuku.

Přestože nevznikla při předení žádná škoda a nikdo nebyl zraněn, kriminalisté případ vyšetřují jako trestný čin loupež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na deset let.

V souvislosti s tímto případem policisté pátrají po muži, kterého zachytily bezpečnostní kamery. V případě, že ho poznáváte, kontaktujte linku 158. Muže se nesnažte sami zadržet, protože by mohl být ozbrojený. prepadeni-banky-nahled


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru