dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
18°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
22°C
Volby 2018

Debata s kandidáty na primátora hl. města Prahy: Bude pražský primátor fér?

Iniciativa Jsme fér v rámci blížících se podzimních voleb do zastupitelstva hl. m. Prahy pořádá debatu s kandidáty a kandidátkami na primátora či primátorku hl. m. Prahy, která se bude zaměřovat na jejich postoj k obyvatelům příslušícím k LGBT komunitě a jejich právům. Moderátorka Veronika Sedláčková bude s účastníky debaty diskutovat o tom, zda by gay a lesbické páry měly mít možnost vstoupit do manželství, včetně možnosti tento obřad uspořádat na pražské radnici, zda mají mít právo společně adoptovat dítě, nebo o tom, jak by právě primátor mohl přispět k zlepšení kvality života LGBT lidí v Praze.

Na debatu byli pozváni všichni kandidáti a kandidátky na primátora hl. m. Prahy. Svou účast potvrdilo pět kandidátů: Zdeněk Hřib (Piráti), Ondřej Mirovský (Zelení), Petr Stuchlík (ANO), Bohuslav Svoboda (ODS) a Jiří Pospíšil (Společné síly pro Prahu).

Účast na akci je možná pouze pro omezený počet účastníků, kteří se předem přihlásí pomocí formuláře www.jsmefer.cz/primatorska_debata.

Čtvrtek 30. srpna v 18:00–20:00 hodin, Sněmovní 7 – coworking a vzdělávací centrum, Sněmovní 7, Praha 1.


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Další články
Nahoru