dnes
Středa - skorojasno
22°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
26°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
26°C
Volby 2018

Debata s kandidáty na primátora hl. města Prahy: Bude pražský primátor fér?

Iniciativa Jsme fér v rámci blížících se podzimních voleb do zastupitelstva hl. m. Prahy pořádá debatu s kandidáty a kandidátkami na primátora či primátorku hl. m. Prahy, která se bude zaměřovat na jejich postoj k obyvatelům příslušícím k LGBT komunitě a jejich právům. Moderátorka Veronika Sedláčková bude s účastníky debaty diskutovat o tom, zda by gay a lesbické páry měly mít možnost vstoupit do manželství, včetně možnosti tento obřad uspořádat na pražské radnici, zda mají mít právo společně adoptovat dítě, nebo o tom, jak by právě primátor mohl přispět k zlepšení kvality života LGBT lidí v Praze.

Na debatu byli pozváni všichni kandidáti a kandidátky na primátora hl. m. Prahy. Svou účast potvrdilo pět kandidátů: Zdeněk Hřib (Piráti), Ondřej Mirovský (Zelení), Petr Stuchlík (ANO), Bohuslav Svoboda (ODS) a Jiří Pospíšil (Společné síly pro Prahu).

Účast na akci je možná pouze pro omezený počet účastníků, kteří se předem přihlásí pomocí formuláře www.jsmefer.cz/primatorska_debata.

Čtvrtek 30. srpna v 18:00–20:00 hodin, Sněmovní 7 – coworking a vzdělávací centrum, Sněmovní 7, Praha 1.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru