dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražské krimi

Dealer a jeho zákaznice skončili v poutech

Dnes v půl jedné ráno zadrželi v Kolátorově ulici kriminalisté osmého oddělení prvního policejního obvodu pětatřicetiletého dealera, který chvíli před tím prodal dávku pervitinu zákaznici.

Tento muž pervitin jednotlivým zájemcům prodal v minimálně téměř padesáti případech na různých místech v oblasti Prahy 6. Z toho důvodu je pětatřicetiletý Čech obviněn ze dvou trestných činů. Konkrétně z podílnictví a nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za které mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Pobyt za mřížemi hrozí i třiatřicetileté zákaznici, kterou kriminalisté zastavili v ulici Patočkova, při odjezdu z místa nákupu pervitinu. U té totiž provedli test na přítomnost drog, díky kterému zjistili, že za volant usedla a vozidlo řídila pod vlivem právě pervitinu, k jehož běžné konzumaci se i následně doznala.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru