Dnes Neděle - jasno 31°C
Zítra Pondělí - bourky 24°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Dcera zavolala strážníky na opilou matku, ta skončila na psychiatrii

Mladá slečna si v sobotu odpoledne nevěděla rady ve Vršovické ulici v Praze 10 se svou opilou matkou, proto zavolala na městskou policii. Kvůli agresivitě museli strážníci použít donucovací prostředky. Žena byla převezena na psychiatrii.

Jednadvacetiletá dívka požádala o pomoc strážníky, když si na ulici nevěděla rady se svou matkou. Hlídce sdělila, že máma pila, trpí schizofrenií a je navíc invalidní.

Strážníci u třiapadesátileté ženy provedli zkoušku na alkohol a naměřili hodnotu 0,64 promile. Když ji přivolaní záchranáři vyzvali, aby nastoupila do sanitky, rozčílilo ji to, začala jim vulgárně nadávat a své dceři vyhrožovat zabitím.

Pak se pověsila na zpětné zrcátko sanitky, ve snaze ho ulomit. „Výzvy byly neúčinné, proto došlo na donucovací prostředky včetně pout. Za doprovodu strážníků ji záchranná služba převezla na psychiatrickou kliniku,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.


Autor: red

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru