dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - skorojasno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Dávejte si pozor! V Praze se neznámý agresor snaží znásilnit drobnější ženy
Ilustrační foto: Michal Zacharzewski / sxc.hu

Dávejte si pozor! V Praze se neznámý agresor snaží znásilnit drobnější ženy

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají po muži, který se tento měsíc pokusil znásilnit dvě ženy menšího vzrůstu, aby měl jistotu fyzické převahy.

První případ se stal ve středu 9. října patnáct minut před třetí hodinou odpoledne v Praze 10 v ulici U Hostivařského nádraží. K ženě zde ze zadu přistoupil zatím neznámý pachatel a pokusil se jí znásilnit.

To se mu však nepodařilo, jelikož se žena bránila a také byl vyrušen náhodným svědkem, který projížděl okolo.

Druhý případ se stal ve čtvrtek 17. října v půl čtvrté odpoledne v ulici Kozmíkova, což je nedaleko od místa první události.

„Opět neznámý pachatel zde přistoupil k dívce, která právě odemykala dveře od domu, a fyzicky ji atakoval se sexuálním podtextem,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Dívka se muži aktivně bránila, čehož se agresor zaleknul a z místa utekl.

Kriminalisté nyní případ vyšetřují pro podezření ze spáchání trestných činů znásilnění, omezování osobní svobody a výtržnictví. Domnívají se, že má oba případy na svědomí stejný pachatel.

„V případě, že můžete poskytnout informace k osobě pachatele nebo jste byli svědkem útoků, prosím kontaktujte linku 158,“ dodal Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru