Dnes Čtvrtek - jasno 12°C
Zítra Pátek - polojasno 12°C
Čtvrtek 28. 9. 2023
Svátek má Václav, státní svátek
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Dárky na poslední chvíli: Proč zážitky vždycky překonají fyzické dárky
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Dárek od partnera udělá radost. Ilustrační foto: archiv

Dárky na poslední chvíli: Proč zážitky vždycky překonají fyzické dárky

Zapomněli jste na něčí narozeniny? Nebo jste nákup dárku prostě jen odkládali s myšlenkou, že vás snad něco dobrého napadne, ale to se bohužel nestalo? Obě situace jsou poměrně běžné a nebojte, ještě se to dá zachránit. Dokonce může být váš dárek lepší než dárek od těch, co ho koupili po pečlivé rozvaze a s předstihem.

Všichni to známe. Dárky na poslední chvíli obvykle sklouznou k nějaké poukázce, lahvi dobrého alkoholu nebo něčemu sladkému. Takové dárky jsou absolutně bez nápadu, vlastně jen dáváte najevo, že jste si nedali žádnou práci s vymyšlením něčeho originálnějšího. Co s tím?

Dárkové poukázky na zážitky

Dříve něco nemyslitelného, dnes běžná záležitost. Už léta patří mezi nejoblíbenější dárky zážitky. Oproti fyzickým dárkům mají mnoho výhod, například:

  • Nemusíte přemýšlet, jestli člověk už danou věc nemá.

  • Nemusíte se obávat, že jste vybrali špatnou barvu, tvar či jiné vlastnosti. Zážitky se darují jako digitální dárkové poukazy, obdarovaný si pak sám zarezervuje termín, a někdy může vybrat dokonce typ zážitku.

  • Můžete si být jistí, že věc nezůstane ležet někde ve skříni nevyužitá.

  • Zážitky jsou na celý život.

  • Třeba obdarovaný díky zážitku najde novou vášeň.    

Pokud hledáte ideální dárek na poslední chvíli, není nad čím váhat. Podívejte se na dárkové poukazy! 

Poukaz pořídíte za pár minut 

Pro dárkové poukazy není třeba nikam chodit, poukaz totiž pořídíte online. Jedním z portálů s obrovským výběrem je Bombadar. Nabízí dárky pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. Také ceny zážitků jsou různé podle vašich možností.

Na Bombadar je možné si poukaz nechat poslat i v tištěné podobě, ale v případě, že sháníte dárek na poslední chvíli, volte elektronickou podobu. Poukaz ihned po zaplacení přijde e-mailem, vy ho můžete přeposlat obdarovanému, nebo vytisknout a darovat v obálce. To je na vás.

darky  

Některé poukazy jsou na konkrétní zážitek, obdarovaný si zvolí pouze datum a čas (na poukazu je uvedená platnost, do kdy je nutné ho vyčerpat). U jiných je možné zážitek vyměnit (obvykle jde o případy, kdy stejná firma nabízí vícero zážitků). Kdybyste se tedy náhodou výběrem netrefili, nic není ztraceno.

Vybrat dokonalý zážitek není složité

Zbývá jediné. Co vlastně vybrat? Zamyslete se nad tím, co člověk, pro nějž dárek hledáte, rád dělá. Pro kreativní duši bude skvělou volbou nějaký kurz – na portálu Bombadar najdete třeba dárkové poukazy na kurz výroby barefoot bot, vlastního mýdla nebo konferenčního stolku. Milovníci adrenalinu ocení seskok padákem, jízdu rychlým autem či na čtyřkolce. Mezi oblíbené dárky pro ženy patří poukazy na kosmetická ošetření. Časově vytíženým, ale třeba i poctivě trénujícím sportovcům přijdou vhod masáže. A pokud vůbec netušíte, vybírejte dárkové poukazy na gurmánské zážitky. Každý se rád dobře nají a napije.

Ještě více inspirace najdete přímo na Bombadar.cz.


Jaká je pro letošek nejmódnější obuv pro ni i pro něj? Trendy v roce 2023

24. září 2023 ve 20:45

Každý nový rok přináší nové módní trendy – a to platí bezesporu i pro obuv. Ani rok 2023 nepředstavoval výjimku. Podívejme se proto na nejnovější trendy v obuvi určené pro dámy i pro pány. Jaké kousky stojí za to mít v botníku? Víme o nich a rádi vám prozradíme, které...

FTN se zúčastnila Dne zdraví, který pořádala Praha 4

22. září 2023 v 10:59

Tento týden v úterý 19. září se opět konala tradiční akce pro veřejnost pod názvem Den zdraví, který každý rok pořádá Praha 4. Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) se stala již poněkolikáté partnerem této události, která je zaměřena na prevenci zdraví, zdravý životný styl a zdravou...

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Další články
Nahoru