Dnes Čtvrtek - oblacno 25°C
Zítra Pátek - zatazeno 26°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dárky na poslední chvíli: Proč zážitky vždycky překonají fyzické dárky
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Dárek od partnera udělá radost. Ilustrační foto: archiv

Dárky na poslední chvíli: Proč zážitky vždycky překonají fyzické dárky

Zapomněli jste na něčí narozeniny? Nebo jste nákup dárku prostě jen odkládali s myšlenkou, že vás snad něco dobrého napadne, ale to se bohužel nestalo? Obě situace jsou poměrně běžné a nebojte, ještě se to dá zachránit. Dokonce může být váš dárek lepší než dárek od těch, co ho koupili po pečlivé rozvaze a s předstihem.

Všichni to známe. Dárky na poslední chvíli obvykle sklouznou k nějaké poukázce, lahvi dobrého alkoholu nebo něčemu sladkému. Takové dárky jsou absolutně bez nápadu, vlastně jen dáváte najevo, že jste si nedali žádnou práci s vymyšlením něčeho originálnějšího. Co s tím?

Dárkové poukázky na zážitky

Dříve něco nemyslitelného, dnes běžná záležitost. Už léta patří mezi nejoblíbenější dárky zážitky. Oproti fyzickým dárkům mají mnoho výhod, například:

  • Nemusíte přemýšlet, jestli člověk už danou věc nemá.

  • Nemusíte se obávat, že jste vybrali špatnou barvu, tvar či jiné vlastnosti. Zážitky se darují jako digitální dárkové poukazy, obdarovaný si pak sám zarezervuje termín, a někdy může vybrat dokonce typ zážitku.

  • Můžete si být jistí, že věc nezůstane ležet někde ve skříni nevyužitá.

  • Zážitky jsou na celý život.

  • Třeba obdarovaný díky zážitku najde novou vášeň.    

Pokud hledáte ideální dárek na poslední chvíli, není nad čím váhat. Podívejte se na dárkové poukazy! 

Poukaz pořídíte za pár minut 

Pro dárkové poukazy není třeba nikam chodit, poukaz totiž pořídíte online. Jedním z portálů s obrovským výběrem je Bombadar. Nabízí dárky pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. Také ceny zážitků jsou různé podle vašich možností.

Na Bombadar je možné si poukaz nechat poslat i v tištěné podobě, ale v případě, že sháníte dárek na poslední chvíli, volte elektronickou podobu. Poukaz ihned po zaplacení přijde e-mailem, vy ho můžete přeposlat obdarovanému, nebo vytisknout a darovat v obálce. To je na vás.

darky  

Některé poukazy jsou na konkrétní zážitek, obdarovaný si zvolí pouze datum a čas (na poukazu je uvedená platnost, do kdy je nutné ho vyčerpat). U jiných je možné zážitek vyměnit (obvykle jde o případy, kdy stejná firma nabízí vícero zážitků). Kdybyste se tedy náhodou výběrem netrefili, nic není ztraceno.

Vybrat dokonalý zážitek není složité

Zbývá jediné. Co vlastně vybrat? Zamyslete se nad tím, co člověk, pro nějž dárek hledáte, rád dělá. Pro kreativní duši bude skvělou volbou nějaký kurz – na portálu Bombadar najdete třeba dárkové poukazy na kurz výroby barefoot bot, vlastního mýdla nebo konferenčního stolku. Milovníci adrenalinu ocení seskok padákem, jízdu rychlým autem či na čtyřkolce. Mezi oblíbené dárky pro ženy patří poukazy na kosmetická ošetření. Časově vytíženým, ale třeba i poctivě trénujícím sportovcům přijdou vhod masáže. A pokud vůbec netušíte, vybírejte dárkové poukazy na gurmánské zážitky. Každý se rád dobře nají a napije.

Ještě více inspirace najdete přímo na Bombadar.cz.


Hlavní město podpoří osvětovou akci s názvem Praha za zdravá prsa

Včera ve 12:04

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním zasedání schválila dotaci pro společnost Event media ve výši 220 000 korun. Tyto finance budou sloužit pro zajištění edukace veřejnosti s ohledem na samovyšetření prsu a osvětu nádorových onemocnění s názvem „Praha za zdravá...

Zdarma: Testování veřejnosti na HIV

19. července 2024 v 07:03

V úterý 23. července od 16 do 20 hodin můžete navštívit červenou mobilní ambulanci na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2. Rozkoš bez rizika zde provádí anonymně a do 15 minut test na HIV zdarma.

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Další články
Nahoru