dnes
Pátek - zatazeno
26°C
zítra
Sobota - bourky
22°C
pozítří
Neděle - zatazeno
25°C
Dárky můžete nakoupit i u kávy v pražském Florentinu
Limitovaná edice karaf, kterou zdobí přírodní motiv od ilustrátorky Galiny Miklínové. Foto: NF Veolia

Dárky můžete nakoupit i u kávy v pražském Florentinu

Nadační fond Veolia spustil e-shop s dárky, které pomáhají. Předměty v e-shopu v sobě spojují estetiku s maximální funkčností. V nabídce jsou například křišťálové karafy, jejichž design poprvé vytvořili studenti Ateliéru skla pod vedením Ronyho Plesla z respektované UMPRUM. Najdete zde i limitovanou edici karaf, kterou zdobí přírodní motiv od ilustrátorky Galiny Miklínové.  

karafa-miklinova Galina Miklínová je česká režisérka, výtvarnice animovaných filmů a ilustrátorka. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti a v letech 1991–1997 Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Roku 1995 studovala animovaný film na Humberside University ve Velké Británii.
Zabývá se jak filmovou tvorbou, tak knižními ilustracemi.

Dárkové předměty v nabídce nadačního fondu podporují dva konkrétní projekty. Tím prvním je již tradiční projekt Voda pro Afriku, druhým je nový projekt s názvem Vraťme vodu přírodě. Všechny dárky najdete na adrese www.eshop.nfveolia.cz.

Více informací o obou projektech najdete na www.nfveolia.cz. Pro nákup navštivte stránky eshopu eshop.nfveolia.cz nebo Café by Veolia v pražském Florentinu.
Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru