dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Zpravodajství

Dámská nakupovací a zkrášlovací jízda na podzimním Bazar Baru

Oblečení, šperků, obuvi ani kabelek nemá žádná žena nikdy dost. A možností obnovit si šatník i botník za ceny, které nebolí, také mnoho není. 

Jednou z mála takových příležitostí je již tradiční fashion event Bazar Bar, který se koná v ČSOB Inspiraci na Jungmannově náměstí.

Nakoupit si nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví. Pokud budete mít zájem vystavený kousek opravdu ulovit, můžete s prodejcem zkusit smlouvat. Na místě je v každém patře ČSOB Inspirace kabinka se zrcadly, kde si můžete vše pohodlně zkusit.

V sobotu 5. listopadu od 13 do 18 hodin čeká příchozí hned několik překvapení. Unikátní spojení se během letošního podzimu podařilo vytvořit s Promod, Boutique Française. Oblečení není nutné jen nakupovat nebo prodávat, textil lze v rámci akce i darovat. O správné umístění darů tam, kde je to potřeba, se postará Potex.cz.

Z již tradičních služeb můžete využít manikúru, úpravu obočí a kadeřnici.

Objednat na bazar se můžete na bazarbar.info@gmail.com.

V prostorách ČSOB Inspirace bude zřízen Matcha Tea Bar, kde bude k dostání široké spektrum Matcha Tea produktů k okamžité konzumaci i k doplnění domácích zásob.

Sobota 5. listopadu, 13:00 – 18:00 hodin, ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 76, Praha 1.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

Včera ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru