dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Zpravodajství

Dámská nakupovací a zkrášlovací jízda na podzimním Bazar Baru

Oblečení, šperků, obuvi ani kabelek nemá žádná žena nikdy dost. A možností obnovit si šatník i botník za ceny, které nebolí, také mnoho není. 

Jednou z mála takových příležitostí je již tradiční fashion event Bazar Bar, který se koná v ČSOB Inspiraci na Jungmannově náměstí.

Nakoupit si nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví. Pokud budete mít zájem vystavený kousek opravdu ulovit, můžete s prodejcem zkusit smlouvat. Na místě je v každém patře ČSOB Inspirace kabinka se zrcadly, kde si můžete vše pohodlně zkusit.

V sobotu 5. listopadu od 13 do 18 hodin čeká příchozí hned několik překvapení. Unikátní spojení se během letošního podzimu podařilo vytvořit s Promod, Boutique Française. Oblečení není nutné jen nakupovat nebo prodávat, textil lze v rámci akce i darovat. O správné umístění darů tam, kde je to potřeba, se postará Potex.cz.

Z již tradičních služeb můžete využít manikúru, úpravu obočí a kadeřnici.

Objednat na bazar se můžete na bazarbar.info@gmail.com.

V prostorách ČSOB Inspirace bude zřízen Matcha Tea Bar, kde bude k dostání široké spektrum Matcha Tea produktů k okamžité konzumaci i k doplnění domácích zásob.

Sobota 5. listopadu, 13:00 – 18:00 hodin, ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 76, Praha 1.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Praha 15: Přijďte zavzpomínat na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup

22. dubna 2019 v 19:56

Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, Oblastní výbor Praha 15, zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup v době německé nacistické okupace v letech 1939–1945.

Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

22. dubna 2019 v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Další články
Nahoru