dnes
Úterý - oblacno
13°C
zítra
Středa - obcasny-dest
14°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
15°C
Zpravodajství

Dámská nakupovací a zkrášlovací jízda na podzimním Bazar Baru

Oblečení, šperků, obuvi ani kabelek nemá žádná žena nikdy dost. A možností obnovit si šatník i botník za ceny, které nebolí, také mnoho není. 

Jednou z mála takových příležitostí je již tradiční fashion event Bazar Bar, který se koná v ČSOB Inspiraci na Jungmannově náměstí.

Nakoupit si nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví. Pokud budete mít zájem vystavený kousek opravdu ulovit, můžete s prodejcem zkusit smlouvat. Na místě je v každém patře ČSOB Inspirace kabinka se zrcadly, kde si můžete vše pohodlně zkusit.

V sobotu 5. listopadu od 13 do 18 hodin čeká příchozí hned několik překvapení. Unikátní spojení se během letošního podzimu podařilo vytvořit s Promod, Boutique Française. Oblečení není nutné jen nakupovat nebo prodávat, textil lze v rámci akce i darovat. O správné umístění darů tam, kde je to potřeba, se postará Potex.cz.

Z již tradičních služeb můžete využít manikúru, úpravu obočí a kadeřnici.

Objednat na bazar se můžete na bazarbar.info@gmail.com.

V prostorách ČSOB Inspirace bude zřízen Matcha Tea Bar, kde bude k dostání široké spektrum Matcha Tea produktů k okamžité konzumaci i k doplnění domácích zásob.

Sobota 5. listopadu, 13:00 – 18:00 hodin, ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 76, Praha 1.


Praha 5: Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa zdarma

Včera v 11:09

Radnice páté městské části zve na Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa v pondělí 29. října od 19:30 hodin v kostele sv. Václava na náměstí 14. října, Praha 5.

Po stopách osmiček. Praha 3 zve na listopadové akce

Včera v 09:54

I v listopadu si připomíná Praha 3 osmičkové roky. Tentokrát se budou akce týkat zejména výročí 100 let od konce první světové války.

Praha 2: Třetí vycházka zdarma se spisovatelem Markem Tomanem

Včera v 09:12

Autor románu Neptunova jeskyně Marek Toman připravil pro nadšence historie Královských Vinohrad komentované procházky.

Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

20. října 2018 v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

19. října 2018 v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

19. října 2018 v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

18. října 2018 v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Další články
Nahoru