Dnes Úterý - prehanky-snih 2°C
Zítra Středa - skorojasno 7°C
Úterý 19. 1. 2021
Svátek má Doubravka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Další z projektů ozdobil Jižní Město
Na místě vyrostly nové gabionové zídky, které jsou tvořeny pozinkovanými koši vyplněnými štípanými kameny. Foto: P11

Další z projektů ozdobil Jižní Město

Křejpského ulici v Praze 11 zdobí nová předzahrádka. Na místě vyrostly nové gabionové zídky, ty nahradily původní cihlové opěrné zdi, které byly vlivem vlhkosti a mrazu již v havarijním stavu. V prostoru mezi zdí a obytným domem vznikl květinový záhon.

Nové je taky schodiště. Původní beton nahradily tři schody ze štípaných kamenných obrub, jejich nášlapné plochy tvoří kamenné odseky zasazené do betonové vrstvy.

„Poděkování za samotnou realizaci patří středisku údržby zeleně Jihoměstské majetkové, které tak dokončilo další z menších projektů, co pomáhají měnit životní prostředí na Jižním Městě k lepšímu,“ řekl místostarosta Prahy 11 pro životní prostředí Jakub Lepš.


Praha 11: Vyfoťte to a pošlete na radnici

15. ledna 2021 ve 12:05

Nepořádek, uhynulí holubi, nelegální skládka, poničené lavičky, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha...

Anketa ukázala, jak se žije v jednotlivých lokalitách Prahy 5

12. ledna 2021 ve 22:30

Radnice Prahy 5 na podzim vyhlásila anketu a díky jejím výsledkům má nyní detailní přehled o tom, co trápí obyvatele v konkrétních místech i jaké změny by v budoucnu uvítali.

Praha 9: HitHit kampaň pro Knoflík

12. ledna 2021 ve 12:45

Rodinné a komunitní centrum Knoflík v Praze 9 funguje víc jak 20 let. V této nelehké době, době zavřených kurzů, kaváren a aktivit nabízí odměny ve formě zážitků, kurzů, drobností a dobrot s vírou, že špatný čas přejde.

Pražské služby v nové kampani vysvětlují, jak se správně zbavit vánočního stromku

10. ledna 2021 ve 21:23

Kam s ním? Rozhodně ne do popelnice, prosí společnost Pražské služby (PSAS). Řeč je o vánočním stromku. Pražané se tohoto symbolu Vánoc zbavují tradičně v průběhu ledna. Se správným postupem likvidace radí nová kampaň na sociálních sítích Pražských služeb a...

Naháňka na černou zvěř na Klapici. Myslivci vyzývají k opatrnosti

8. ledna 2021 v 19:25

Podle informací Mysliveckého spolku Radotín se bude v sobotu 9. ledna konat naháňka na černou zvěř na území přírodní rezervace Klapice. Akce je plánována od 9. hodiny ranní přibližně do 13 hodin.

Další články
Nahoru