dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Další pokračování Běžecké školy Prahy 4
Běžci vyrazí na pravidelné okruhy v Krčském lese. Foto: archiv

Další pokračování Běžecké školy Prahy 4

Oblíbená Běžecká škola Prahy 4 poběží ve čtvrtek ve svůj pravidelný čas. Sraz v 17.30 U Labutě na břehu rybníka v Krčském lese pod sjezdem z magistrály.

Společnost SportGroup.cz patří k největším agenturám v České republice specializujících se na sportovní marketing a organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.

Po dvou svátečních lekcích se vrací „všední“ rytmus, který ovšem neztrácí na přitažlivosti. „Snažíme se reagovat na přání lidí, co už se k nám naučili chodit pravidelně, ale také přilákat nové zájemce,“ říká Martin Dvořák z organizačního týmu.

Vyzkoušíte boty i hodinky

Na co se můžete těšit tento čtvrtek? Především začátečníkům je věnována odborná „session“, analýza kroku s natáčením na video a následným rozborem. Tentokrát poprvé si budete moci půjčit běžecké boty z aktuální kolekce Salomonu, ale taky si vyzkoušet jak fungují sportovní hodinky Suunto.

Změříte síly s vítězem?

Mezi vůdci běžeckých skupin, které pak vyrazí na pravidelné okruhy v Krčském lese, bude opět David Svoboda, olympijský vítěz v pětiboji z Londýna 2012. Po vleklém zranění se vrací pomalu i do běžecké formy. Změříte s ním síly?

Čeká vás dárek

A tentokrát si účastníci odnesou i malý dárek. Po sedmi týdnech/návštěvách školy si už i začátečníci mohou troufnout na svůj první závod. K dispozici budou volné vouchery na červnovou Hodkovičskou sedmičku i další zajímavé podniky v Praze.

bsp4 Běžecká škola Prahy 4 má za cíl sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách. Přihlásit se tedy mohou jak výkonnostní běžci, tak i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další.

Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvyklé cesty prokřižované.

„Jsme připraveni i na další pokračování školy, jistě najdeme prostředky v grantech. Jsou to účelně vynaložené peníze,“ slíbil starosta Prahy 4 Pavel Caldr, který nový projekt podporuje.

Více info a přihlášky na: www.sportgroup.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru