dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Pražské krimi

Další opilec za volantem. Z Anglické rovnou do Legerovy

V nedělních ranních hodinách si hlídka strážníků z Prahy 2 všimla jedoucího vozidla, které z Anglické ulice odbočilo do jednosměrné Legerovy, čímž bezprostředně ohrozilo bezpečnost a plynulost silničního provozu.

Hlídka vozidlo zastavila, řidič jevil známky požití alkoholu. Ačkoli dotyčný tvrdil, že žádný alkohol před jízdou ani během jízdy nekonzumoval, orientační dechovou zkouškou bylo naměřeno přes 1,6 ‰ alkoholu.

Na základě tohoto zjištění byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si dvaačtyřicetiletého řidiče na místě převzala.

 


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru