dnes
Neděle - skorojasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
28°C
Zpravodajství

Další nález čínského prasete. Čuník pobíhal ve Stromovce kolem Šlechtovky

V sobotu před polednem přijali strážníci z Prahy 7 oznámení, že v parku Stromovka u budovy Šlechtovky je čínské prase. Oznamovatel ještě uvedl, že toto zvíře uvázal u cesty.

Strážníci prase opravdu našli, na krku mělo obojek a bylo čipované. Protože se ale nepodařilo podle čipu zjistit majitele prasátka, skončilo v trojském útulku.

Před dvěma týdny bylo nalezeno jiné čínské prase v Praze 13 – Stodůlkách. Čtyřměsíční Vendelín se v útulku dlouho neohřál, protože si ho tam obratem vyzvedl majitel.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Další články
Nahoru